Artiklid ja uudised

Too kevad ruumi sisustustekstiilidega

Sisustustekstiilidega mäng on imepärane lahendus oma tuppa kevadetunde loomiseks - värvilised ja õhulised tekstiilid aitavad särava kevadise valguse kinni püüda. Stuudio Tekstiil Ruumis, disainer Monika Järgi juhtimisel, pakub erinevaid põnevaid sisustuslahendusi tekstiilide ja aksessuaaride näol, millega oma koju või kontorisse särtsakat aktsenti tuua.

PUUPITS paneelkardinad

Kui kevadised päikesekiired kumavad läbi PUUPITS paneelkardina, moodustavad nad põrandale mustri ja päikesemängu, mis muutub igal ajahetkel.
PUUPITS on ruumijagaja või paneelkardin, mis koosneb lehekujulistest detailidest. Puupits on valmistatud kolmekihilisest kasevineerist ning viimistletud loodussõbraliku Bloom-puuvahaga. Ühe detaili mõõt on 20x30,7cm. Valikus on erinevaid toone. PUUPITSI inspiratsioon pärineb Haapsalu salli õhulistest lehemustrilistest pitsipindadest ja ornamendirütmist. Mustrite koostamise loogikal ei ole piire – tuleb vaid jälgida, et suurel pinnal oleks detailide vahel piisaval hulgal ühenduskohti.

Täpsema tooteinfo ja tellimisjuhise leiad siit.

 Allikas: tekstiilruumis.ee

Allikas: tekstiilruumis.ee

PUUPITS padjad

Kardinapaneele täiendavad PUUPITS padjad. Valikus on erinevate värvilahendustega trükimustrilised dekoratiivpadjad.

Patju saab soetada siit.

 Allikas: tekstiilruumis.ee

Allikas: tekstiilruumis.ee

POHL vaibakollektsioon

Kevadise põhjalikuma koduvärskenduse käigus ära unusta vaipa! POHL kollektsiooni vaipu on tore ja lihtne sobitada kokku ka uue või olemasoleva diivaniga – värviline vaip lisab sära kogu ruumile, näiteks roheline variant vaibast on eriti kevadine ja suve tulekut oodates on sellel mõnus ka paljajalu käia. Monokroomsema taustatooni ja värviliste vilditäppidega vaip aga harmoneerub imeliselt erksatoonilise uue diivaniga.

POHL on täisvillane põrandavaip, mis on inspireeritud sügisesest metsa- ja rabamaastikust, värsketest marjadest samblas ja krõbisevas kuivavas rohus.
Vaibas on ühendatud erinevate tehnoloogiate võimalused, tufteeritud pehme vaibapind on taustaks käsitööna valminud vildipallidele. Tulemuseks on struktuur, mida peab tundma ja katsuma, et vaiba olemusest osa saada. Vildipallid loovad mustri ja masseerivad varbaid. Vaipa on võimalik tellida erinevates mõõtudes ja värvivalikutes. Kollektsioon sisaldab erinevaid kujundusi, võimalikud on ka erilahendused. Kuna vill on omadustelt tulekindel (raskestisüttiv) materjal, on vaip sobiv ka avalikes ruumides kasutamiseks. Seinavaibana pakub aga vaip POHL helisummutavat funktsiooni, lähtuvalt kasutatud materjalide ja struktuuride kombinatsioonist. Vaibakollektsioon on toodetud Eestis.

POHL B on käsituft-tehnoloogias kootud, villane, pehme ja jämedakoelise pealispinnaga vaip. Vaiba struktuurse mustri moodustavad vildipallid. Vali sobiv disain siit.
POHL HD on käsituft-tehnoloogias kootud, karmima pinna ja tugeva struktuuriga villane vaip, mis sobib kasutuseks ka avalikku ruumi. Vaiba struktuurse mustri moodustavad vildipallid. Vali sobiv disain siit.
POHL BETOON on täisvillane vaip üllatavate kontrastidega - betoonidetailidega. Vaiba saad tellida siit.

 Allikas: tekstiilruumis.ee

Allikas: tekstiilruumis.ee

 Allikas: tekstiilruumis.ee

Allikas: tekstiilruumis.ee


Vaata lähemalt ka Stuudio Tekstiil Ruumis e-poest www.tekstiilruumis.ee
Palju inspireerivat leiad ka Facebookist

Sisestatud: 19.03.2015

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki