Artiklid ja uudised

Eijffingeri tapeedikollektsioonid salongis Muster

Sisustussalongi Muster on saabunud uus Eijffingeri tapeedikollektsioon, kust leiab laia valiku tapeete erinevale maitsele ja vajadusele.

Kui Theo Eijffinger avas 1875. aastal oma sisustusele suunatud ettevõtte, ei aimanud keegi, et ta pani aluse millelgi väga suurele. Täna, 140 aastat hiljem, esitleb salong Muster uhkusega Eijffingeri poolt loodud tapeete ja kangaid.

Kollektsioonist leiab tapeete sarjadest Tout Petit, mis on modernne ja rõõmus kollektsioon lastetuppa, kollektsiooni Brooklyn ja minimalistlikuma must-valge värvikombinatsiooni austajatele sarja Black Light.

Eijffingeri kollektsioon on saadaval ainult salongi Muster Pärnu mnt esinduses aadressil Pärnu mnt 139, Tallinn.

Tapeet kollektsioonist Tout Petit Allikas: www.muster.ee

Tapeet kollektsioonist Tout Petit Allikas: www.muster.ee

Tapeet kollektsioonist Brooklyn Allikas: www.muster.ee

Tapeet kollektsioonist Brooklyn Allikas: www.muster.ee

Tapeet kollektsioonist Black Light Allikas: www.muster.ee

Tapeet kollektsioonist Black Light Allikas: www.muster.ee


www.muster.ee
Facebook - Muster

Sisestatud: 01.04.2015

Muster Sisustussalong

Tel:
679 1746 ,679 1742
Aadress:
Pärnu mnt 139A, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Väliköök on õueala süda

Väliköök on õueala süda

Kas kaalute avatud terassi või varjualuse puhkeala vahel? Meie kliimas on vihma võimalus peaaegu iga päev. Suvel on Eestis keskmiselt 25 selget päeva. Seega parem on omada katusealust grillimisala. See, kas saate päeval päikest võtta või mitte, on suur küsimärk kuid grillimist ei tohiks takistada ükski vihmahoog. Grillmaja ei pea olema köetav, kuid parem võimalus oleks õhukindlad seinad ja aknad kui lihtsalt markiis.

Kõigil on teada, et köök on kodu süda. Suvel veedame palju aega väljas ning ka õuealal peab olema oma süda.

Jõulud algavad Mustrist

Jõulud algavad Mustrist

Muster on läbi aastate silma paistnud rikkaliku jõuluaja väljapaneku ja kaubavaliku poolest. Salongist leiab kõik vajaliku, et igas kodus õige pühademeeleolu tekitada. Muutmaks pimadet aega veidigi valgemaks ja säravamaks, on valikus erinevaid valguskette- ning palle, mida võimalik kasutada nii sise- kui ka välitingimustes. Saadaval on ka patareitoitel valguskette, mida on hõlbus kasutada jõululaua dekoreerimiseks, kuid miks mitte ka pimedatel augustiöö piknikutel? Värvilised valguspallid on sõbralikud valgusallikad ka aastaringseks kasutamiseks näiteks lastetoas.

vaata kõiki