Artiklid ja uudised

Uus ajatu ja saleda joonega diivan Oot-Oot Stuudiolt

Kui oled otsinud ajatut, minimalistliku vormi ja saleda joonega kodudiivanit, siis nüüd leiad just sellise Oot-Oot Stuudio tootevalikust.

Diivan on saadaval kahes pikkuses kahekohalise diivanina ja lisaks välja ulatuva osaga nagu pildil. Saadaval on metall-jalg kui ka hele ja tume puidust tikkjalg. Diivani karkass on valmistatud vastupidavast kasepuust ja kasevineerist. Kasutusel on metallist sik-sak vedrud ja kõrgema klassi pikaealine HR-poroloon. Valikus on palju erinevaid kangatüüpe ja toone.


Uuri diivani mõõtude ja hindade kohta täpsemalt SIIT.

Oot-Oot Stuudio tooted saadaval ka 0% intressi järelmaksuga. Vaata SIIT.

Oot-Oot Stuudio on kahe noore disaineri Marko Ala ja Joonas Torimi loodud Eesti disaini stuudio, mis 2013. aastast keskendub vana aja väärtusi edasikandvate toodete disainimisele, arendamisele ja tootmisele. Oot-Oot Stuudio tooteid saab uudistada kodulehelt www.oot-oot.com. Showroom asub Baltika kvartalis Veerenni 24, Tallinnas.

Sisestatud: 20.05.2015

Oot-Oot Stuudio

Tel.:
5373 0049
Aadress:
Rävala 7, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

vaata kõiki