Artiklid ja uudised

Trendikad garderoobikapid ja liuguksed igale maitsele

Garderoobikappide ja liuguste valik on viimaste aastate jooksul jõudsalt kasvanud ja täna saame rääkida uutest trendidest, mis igat klienti kõnetavad. Läbi aegade on klientide lemmikud olnud laialdase valikuga puitspoonid ja melamiinid, mida on lihtne kombineerida vaheuste ja puitpõrandatega, luues tervikliku üldmulje.

 Allikas: www.tankindoor.ee

Allikas: www.tankindoor.ee

Suured ja kirkad klaaspinnad annavad ruumile avarust ja on ka praktilised. Uue sügishitina on nüüd valikus valgeks värvitud mattklaas, mis sobib kokku naturaalsete materjalidega - pähkli- ja tammespooniga. Viimase aja trendina hakkab tagasi tulema ka vana hea käänduks.

Et visuaalne pilt jääks minimalistlik, on võimalik käänduksi teha ilma käepidemeta - PushToOpen süsteemiga. Toonidest on moes pastelsed lahendused - kas siis peitsitud spoonid või näiteks pastelne hallikasbeež cashmere melamiin.

Tule lähimasse Sunoreki salongi või külasta TANK Indoori edasimüüjaid.
Facebook

Sisestatud: 30.10.2015

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Skandinaavialikult helge kodusoojus Tank Indoorist

Skandinaavialikult helge kodusoojus Tank Indoorist

Skandinaavia disaini kandev idee on muuta argielu esteetilisemaks tänu visuaalselt nauditavale tarbekunstile, mis peab olema igapäevaselt kasutatav ning see ei ole mitte ainult jõuka eliidi privileeg, vaid on kättesaadav ka tavatarbijale. Selles disainivoolus on selgelt äratuntav funktsionalismi võidukäik – igal mööblitükil ja sisustuselemendil on hoolikalt planeeritud tervikus täita oma roll ning oluline osa funktsionaalsusest on materjalide ja toodete kvaliteet ning vastupidavus.

vaata kõiki