Artiklid ja uudised

Favilla - the shabby chic kitchen from Scavolini

The Favilla kitchen thus offers an unprecedented linearity which will never go out of fashion, to create a place that is simply elegant and functional - industrial appeal, country atmosphere, international style or traditional taste.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Industrial chic details

Industry-inspired warm hues, elements with strong character - perfectly matched - lend a minimal style:

- The new Favilla cooking block in cast iron effect matt lacquer which, together with its matching hood, delineates a beguiling operating station, to match the Old Natural laminate worktop;
- Unprecedented aged bronze effect cup handles;
- A new cupboard with a rounded top profile;
- The Tabula workshop-style console table;
- Practical shelves which match the delightful shelf brackets;
- A monobloc in travertine marble equipped with a shaped chopping board which is teamed with retro style taps.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Natural Elegance

Favilla reinterprets the country chic style through strikingly simple yet stylish features, which are also perfect for a city home. A natural, timeless style that is never over the top with details that lend the kitchen a personal touch. The natural balance in the kitchen is given by the combination of the neutral Dove Grey matt lacquer with the warmth of Nodato Oak wood, the inclusion of glass doors that make this kitchen nice and bright, the hand-crafted look of the breakfast counter - all these elements were designed to create a warm familiar feeling.

Elemental Appeal

Elemental appeal adorns space with pleasure. Plenty of light, linear and geometric shapes to pursue pure aesthetic styling, enhance the value of the kitchen as an enjoyable space in metropolitan home furnishings and convey a sense of practicality and functionality.The combination of high technology, plenty of storage space and the use of modern high-tech materials make it possible to guarantee a beguiling balance and order and turn the kitchen into a highly organized and comfortable place.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Domestic tradition

With Favilla you can rediscover past values without foregoing functionality and contemporary comfort: the traditional simplicity of old-world kitchens distinguishes this Favilla composition where the dresser block embodies all the pleasure of the domestic hearth. It is an indispensable storage unit, embellished by glass wall units, base units, spacious pull-out drawers and a matching pastry board.

Additional info: scavolini.tallinn@gmail.com
You are always most welcome in Scavolini salon,Tööstuse 47a, Tallinn
www.artskill.ee

Sisestatud: 15.01.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki