Artiklid ja uudised

Moodne mooduldiivan koju ja kontorisse Reliisa Mööblist

Üha enam sisustatakse oma kodu, ja miks mitte ka kontorit, suurte ja mugavate diivanitega – just sellistega, mida saab ise vastavalt enda soovitud mõõtudele komplekteerida ja kombineerida. Nii panustatakse üha enam oma heaolule, mugavusele ja elukvaliteedile.

 Allikas: reliisa.ee

Allikas: reliisa.ee

Reliisa Mööbel pakub mooduldiivaneid igale maitsele - oma klientidele leitakse alati parim lahendus. Kangavalik on lai ja mitmekesine, mille seast saab klient valida endale meelepärase.

Enam ei pea ka külaliste pärast diivanvoodit soetama - Reliisa Mööbli mooduldiivanite juurde saab soetada pehme tumba, mille saab asetada U-kujulise diivani vahele ning diivanist saab suur voodi.

Diivan on ka kontori juurde kuuluv oluline osa - mugav diivan kuulub iga korraliku ooteruumi juurde, samuti on oluline, et ka oma töötajad saaksid pausi ajal või ühistel toredatel kontoripidudel diivani mugavusi nautida.

Tutvu erinevate moodulivariantidega kodulehel www.reliisa.ee.
Ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 10.02.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Skandinaavia stiilis mööbel on lihtne ja praktiline

Skandinaavia stiilis mööbel on lihtne ja praktiline

Skandinaaviapärase sisustuse populaarsuse põhjuseid ei ole keeruline üles lugeda:
välimuselt lihtne, sisult praktiline ja vormilt meisterlikult teostatud, on omadused, mis esimesena pähe tulevad. Skandinaavia disaini menule on kindlasti kaasa aidanud oskus pakkuda ühtlaselt hea tasemega tooteid. Nimetus “Skandinaavia mööbel” on muutunud justkui kvaliteedi garantiiks või võrdkujuks, mille peale saab alati kindel olla.
Mis veel eristab põhjamaises võtmes mööblit muust mööblist ja miks tasub just seda eelistada? 
 

vaata kõiki