Artiklid ja uudised

Moodne mooduldiivan koju ja kontorisse Reliisa Mööblist

Üha enam sisustatakse oma kodu, ja miks mitte ka kontorit, suurte ja mugavate diivanitega – just sellistega, mida saab ise vastavalt enda soovitud mõõtudele komplekteerida ja kombineerida. Nii panustatakse üha enam oma heaolule, mugavusele ja elukvaliteedile.

 Allikas: reliisa.ee

Allikas: reliisa.ee

Reliisa Mööbel pakub mooduldiivaneid igale maitsele - oma klientidele leitakse alati parim lahendus. Kangavalik on lai ja mitmekesine, mille seast saab klient valida endale meelepärase.

Enam ei pea ka külaliste pärast diivanvoodit soetama - Reliisa Mööbli mooduldiivanite juurde saab soetada pehme tumba, mille saab asetada U-kujulise diivani vahele ning diivanist saab suur voodi.

Diivan on ka kontori juurde kuuluv oluline osa - mugav diivan kuulub iga korraliku ooteruumi juurde, samuti on oluline, et ka oma töötajad saaksid pausi ajal või ühistel toredatel kontoripidudel diivani mugavusi nautida.

Tutvu erinevate moodulivariantidega kodulehel www.reliisa.ee.
Ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 10.02.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki