Artiklid ja uudised

Borastapeteri uus maagiline kollektsioon WONDERLAND Värvikeskuse tapeedisalongides

 Allikas: www.varvikeskus.ee

Allikas: www.varvikeskus.ee
Heida pilk Borastapeteri ja disainer Hanna Werningu koostöös valminud imelisse võlumaailma - disainer ja illustraator Hanna Werning lööb taaskord kaasa tapeedikollektsiooni loomises, lastes oma fantaasial vabalt lennata. Disaineri fantaasiamaailmas moodustuvad värvide ja kujunditega maagilised tapeedimustrid.

Wonderland kollektsiooni iga disain räägib oma põneva loo. Hanna kujundatud tapeetidel võib näha põnevaid, metsikust loodusest inspireeritud disaine, millele on lisatud mängulisust. Selles kollektsioonis on palju pisidetaile, mis tulevad esile alles neid pikemalt silmitsedes.

"Märksõna Wonderland tuli mulle pähe juba kollektsiooni loomise algjärgus ja oli kõigi kollektsiooni disainide valmimise suunaks. See peaks olema justkui muinasjutt vabast maailmast“, sõnab Hanna Werning.

Meeleolukas tapeedikollektsioon ei jäta kedagi külmaks – sealt võib leida nii rõõmsavärvilisi taimi ja erinevaid loomi, aga ka mahedamaid toone ja veidi geomeetriat. Tule ja vali enda lemmikmuster Tallinna või Tartu Värvikeskuse salongidest.

www.varvikeskus.ee
Facebook

Sisestatud: 26.02.2016

Karl Bilder kauplused

Tel.:
606 2220, 606 2221
Aadress:
Peterburi tee 52a, Tallinn
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki