Artiklid ja uudised

Ümarja vormiga plekkahi sobib nii maakoju kui ka modernsesse linnakorterisse

Alternatiivina kiviahjudele koguvad Eestis järjest rohkem populaarsust ümarja vormiga plekk-kestaga ahjud, mis on keskkonnasõbralikud, praktilised ja seejuures ka esteetilised, olles iga ruumi uhkuseks.

 Allikas: arxt.ee

Allikas: arxt.ee

Plekkahi on keskkonnasõbralik ja energiasäästlik

- Plekk-kestaga ahju kõige väiksem diameeter on 60 cm ning suurim diameeter võib olla isegi üle meetri. Ahju võimsus sõltuvalt suurusest on 2 - 4 kW;
- Kui pottsepp ehitab ahju kaasaegse ahjuehitusstandardi EN 15544 järgi, on ahi keskkonnasõbralik ning kahjulike heidete hulk suitsugaasis madal;
- Ahjukestad on valmistatud 0,6mm terasplekist, mis ei tekita soojenemisel lõhnu;
- Sõltuvalt suurusest sobib plekkahi nii põhikütteks kui ka lisakütteks.

 Allikas: robert.ee

Allikas: robert.ee
Ümar plekkahi on kena sisustuselement

- Plekkahi on universaalne, sobides nii modernsesse linnakorterisse kui ka maalähedasse koju;
- Ahjukesta on võimalik värvida kvaliteetse pulbervärviga seest ja väljast, et vältida korrosiooni teket ning andes võimaluse kliendil valida endale meelepäraseim värvitoon;
- Plekkahi võib olla ka eriline ja valmistatud vastavalt kliendi soovile, vajadusele ja nägemusele, ise ehitades on soovitav ohutuse mõttes konsulteerida pottsepaga. Et olla kindel ahju ohutuses, tellige ahjuehitus kutsetunnistusega pottsepalt.

Rain Plekitööd omavad pikaajalist kogemust plekkahjude tootmisel ning seni on plekksepp valmistanud juba üle 500 ümara ahjukesta.

Uuri lähemalt kodulehelt www.plekksepp.eu ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 11.03.2016

Rain Plekitööd OÜ, pleki- ja plekksepatooted

Tel.:
564 3318, 525 3720
Aadress:
Paide, Järvamaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Evari Ehitus annab nõu, millal on aeg mõelda kortermaja katuse renoveerimisele ja kuidas seda õigesti teha

Evari Ehitus annab nõu, millal on aeg mõelda kortermaja katuse renoveerimisele ja kuidas seda õigesti teha

Igal katusel on oma eluiga, mis jääb sõltuvalt materjalist, paigaldusest, asukohast ja hooldusest 10 - 40 aasta vahele. Seejärel on käes aeg katuse vahetamiseks või renoveerimiseks - seejuures võivad katused vananeda nii füüsiliselt kui moraalselt. Millal on õige aeg mõelda katuse uuendamisele ja kuidas ehitada tõeliselt pikaajalist katust, räägib üle 25 aasta katuste ehitamisega tegelenud OÜ Evari Ehitus juht Rein Kala.

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Terrassilaudise varjatud kinnitusdetailidega on võimalus ehitada nägus ning pikema elueaga terrass. Ning just nagu reklaamis: „Ja see ei ole veel kõik“! Lisaks eelnevale on sellist terrassi mugavam kasutada ja lihtsam hooldada. Kinnitusdeatilid on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud fiiberplastist, mis on UV-kiirguse kindel ja vastupidav. Need on komplekteeritud roostevabast terasest kruvidega. Vajaduse korral võib tellida happekindlast roostevabast terasest kruve (A4), mis taluvad kloori ja soola.

vaata kõiki