Artiklid ja uudised

Uus põnev kodumaine kasevineerist mööbel Radiselt

Põnevat kodumaist kasevineerist mööblit pakkuva ettevõtte Radis tootevalikusse on lisandunud uued mööbliesemed.

Retrohõngulisse HUH sarja on lisandunud mahukas riidekapp. Tegemist on kasevineerist valmistatud ja õlivahatatud mahuka ning praktilise riidekapiga. Valikus on neli värvitooni - helehall, tammekarva, pähklitoon, naturaalne või valge õlivaha.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Populaarsest PIX-riiulist inspireerituna on nüüdsest olemas ka samas võtmes kummutid. Kummut-riiul pakub mahukat panipaika ja silmailu nii elutuppa, esikusse kui ka laste- või magamistuppa.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Täiesti uus toode on väiksem kirjutuslaud TRI, mis on mõeldud lapsele või kodukontorisse, kui suurt lauapinda pole vaja. Laud seisab kolmnurkjalgadel tugevalt püsti.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Kodukontorisse on mõeldud ka madalam kummut MIX, mis ühendab endas kummutite kõik head omadused - siin on riiulitega panipaiku, kaks mahukat sahtlit, koht printerile ning muidugi allaklapitav töölaud. Kui oled töö lõpetanud, lükkad lauaklapi ülesse, kaovad töömõtted ning saab nautida toredat kummutit.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

www.radis.ee
E-mail: info@radis.ee
Tel: 5558 5656
Aadress: Järvekalda 33, Harkujärve

Sisestatud: 24.03.2016

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki