Artiklid ja uudised

Uus põnev kodumaine kasevineerist mööbel Radiselt

Põnevat kodumaist kasevineerist mööblit pakkuva ettevõtte Radis tootevalikusse on lisandunud uued mööbliesemed.

Retrohõngulisse HUH sarja on lisandunud mahukas riidekapp. Tegemist on kasevineerist valmistatud ja õlivahatatud mahuka ning praktilise riidekapiga. Valikus on neli värvitooni - helehall, tammekarva, pähklitoon, naturaalne või valge õlivaha.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Populaarsest PIX-riiulist inspireerituna on nüüdsest olemas ka samas võtmes kummutid. Kummut-riiul pakub mahukat panipaika ja silmailu nii elutuppa, esikusse kui ka laste- või magamistuppa.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Täiesti uus toode on väiksem kirjutuslaud TRI, mis on mõeldud lapsele või kodukontorisse, kui suurt lauapinda pole vaja. Laud seisab kolmnurkjalgadel tugevalt püsti.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Kodukontorisse on mõeldud ka madalam kummut MIX, mis ühendab endas kummutite kõik head omadused - siin on riiulitega panipaiku, kaks mahukat sahtlit, koht printerile ning muidugi allaklapitav töölaud. Kui oled töö lõpetanud, lükkad lauaklapi ülesse, kaovad töömõtted ning saab nautida toredat kummutit.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

www.radis.ee
E-mail: info@radis.ee
Tel: 5558 5656
Aadress: Järvekalda 33, Harkujärve

Sisestatud: 24.03.2016

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki