Artiklid ja uudised

Radis is introducing new furniture items

Radis is an Estonian furniture design and production company, all of its products are made from birch plywood and oilwaxed with different tones.

Sideboard MAN Allikas: radis.ee

Sideboard MAN Allikas: radis.ee

At the Tallinn Furniture Fair Radis presented some brand new items. The most popular item was the extendable dinner table NAM NAM. This is a spacious and light, nordic style extendable dinner table. You can extend it to 1 meter, so 10-12 people can easily fit around the table. It is available in 2 dimensions, height always 75 cm: 96x144 cm, extended 96x244 cm and 120x120 cm, extended 120x220 cm.

Shelf VINE Allikas: radis.ee

Shelf VINE Allikas: radis.ee

In the same style Radis has new sideboard called MAN, a little bit different shelf VINE and sideboard-shelf PIX.

It is possible to check all the items at homepage www.radis.ee or at showroom Pärnu mnt 110, Tallinn.

Sisestatud: 18.05.2016

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Ootamatult tulnud saavutus enne pühi: 10-aastaseks saanud mööblitootja Radis Furniture’ manifesteeris LIFT-riiuli loodussõbraliku Valchromat’iga

Käes on taaskord aeg, millal vaatame tagasi käesolevale aastale ja kõigile tublidele tegudele, mis said alustatud ja nii paljudki neist täide viidud. Radis Furniture’ jaoks ei piirdu tagasivaatamine mitte ainult käesoleva aastaga, vaid võtame kokku 10 tegevusaastat. Ühtäkki mõjub dekaad tegemisi hoomatavana. See on.olnud pikem protsess ja meil on hea meel kõigi nende üle, kes on oma panuse selles tegevuses andnud.

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Radis Furniture’ kaks põnevat riiulit, mis aitavad kontorisse tuua tagasihoidlikku tsoneeringut kolleegide vahel. On hea minna vastu külmetustipphooajale uue ruumipaigutusega, mis võimaldab natuke rohkem eraldatust ja soodustab väiksemaid töötajate gruppe. Sel korral vaatleme kaht riiulit, mis sobivad selleks ideaalselt. Tutvume SIK-SAK ja LIFT riiulitega. Mõlemad disaintooted abistavad kontoris ruumikasutust jaotada, jättes piisavalt mängimisruumi ja sobitumisvõimalusi. Vaatleme neid kvaliteetseid Eesti tooteid nüüd lähemalt.

vaata kõiki