Artiklid ja uudised

Oot-Oot Stuudio uus põhjamaiselt karge disainiga taburet Dot on lihtne ja praktiline

Äsja Oot-Oot Stuudio tootevalikusse lisandunud taburetis Dot on kokku saanud lihtsus ning funktsioon. Saarepuust tikkjalad ja tööstuslikust vildist iste annavad taburetile põhjamaiselt karge väljanägemise.

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

Oot-Oot Stuudio uue kolmejalgse tabureti kohta võib öelda, et see sündis praktilisest vajadusest. Vaidlus, kuidas oleks kõige õigem teha taburetti, viis uue toote sünnini.” naljatleb disainer Joonas Torim. “Tabureti Dot disainiprotsessi mõjutasid enim kolm olulist aspekti: naturaalse saarepuu ning tööstusliku vildi kombineerimine, maksimaalse virnastatavuse saavutamine ning üldine praktilisus.” selgitab Joonas uue toote loomise tagamaid.

Kerge ning virnastatav taburet leiab kasutust igas elamises. Põnev materjalikooslus, tööstuslik vilt ning naturaalne saarepuit annavad taburetile sooja ja õdusa olemuse. Dot taburette saab üksteise peale virna laduda kuni kaheksa tükki. Taburetti saab kasutada väga mitmekülgselt – söögi- või kontorilaua taga, virna laotuna külalisi ootamas, kohvilauana väikses elutoas või hoopis lillepoti alusena.

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

Uuri uue tabureti Dot kohta täpsemalt siit.

Oot-Oot Stuudio tooted on disainitud ja valmistatud Eestis.

Oot-Oot Stuudio on kahe noore disaineri Marko Ala ja Joonas Torimi loodud Eesti disaini stuudio, mis 2013. aastast keskendub vana aja väärtusi edasikandvate toodete disainimisele, arendamisele ja tootmisele. Oot-Oot Stuudio tooteid saab uudistada kodulehelt www.oot-oot.com. Showroom asub Baltika kvartalis Veerenni 24, Tallinnas.

Sisestatud: 01.06.2016

Oot-Oot Stuudio

Tel.:
5373 0049
Aadress:
Veerenni 24, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki