Artiklid ja uudised

Uus välitingimustesse sobiv kriidivärv nüüd Värvikeskustes

 Allikas: www.varvikeskus.ee

Allikas: www.varvikeskus.ee

Värvi aiamööblit, lillepotte või muid puidust, metallist, savist ja teistest materjalidest esemeid pastelsetes valmistoonides. Lisaks saab anda esemetele vanaaegse välimuse hiljem värvitud pinda liivapaberiga õrnalt lihvides, et luua kulutatud üldmuljet.

Taskukohase hinnaga Vintage Outdoor on kõrgekvaliteediline matt täiskattev kriidivärv, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

Värv on tagasihoidliku neutraalse lõhnaga ning saanud ka Euroopa Keskonnasõbraliku Toote auhinna, mis muuhulgas tähendab ka seda, et värv on piisavalt ohutu, et viimistleda võivad ka lapsed.

Toode on saadaval tosinas kaunis pastelses valmistoonis.

www.varvikeskus.ee
Facebook

Sisestatud: 08.06.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Fassaadikrohvid ja terviklikud fassaadisüsteemid on oma arengus jõudnud nüüd päris nanotehnoloogiani. Nanokrohvide nimetus on kasutusel olnud juba aastaid, aga oma nimetuselt pole neil rohkem ühist kui elementide suurust mõõdetava mõõtühiku “nano” kasutamisega. Tänapäeval pole küsimus enam selles, kui suur on krohvi tera suurus ega see, millega saavutatakse vastupidavus ja elastsus. Nüüd räägime juba kui palju suudab fassaadikrohv end ise taastada ja uuesti nanotasandil molekule omavahel siduda.

vaata kõiki