Artiklid ja uudised

Dušinurki või vanniseinu vastavalt soovile pakub Vannituba.ee

Meie elutempo on kiire ja ei ole väga aega vannis vedeleda ja aurusaunas mõnuleda - pigem ruttu duši alla ja siis edasi. Vaadates oma vannituba, on alati tunne, et seal võiks olla avaram ning vana massaažikabiini puhastamine on ka väga raske – ei saa kohe kuidagi igale poole ligi. Vannituba.ee on selle probleemi lahendamiseks leidnud väga hea koostööpartneri - Leedu kvaliteet dušinurkade tootja „Baltijos Brasta”, kes on tegelenud tootmisega juba ligi 20 aastat. Kõik selle tehase tooted valmistatakse vastavalt kliendi tellimusele.

 Allikas: www.vannituba.ee

Allikas: www.vannituba.ee

Väga tihti on nii, et inimene on nõutu - kõik suured ehituspoed on läbi käidud ja igal pool on ühesugused asjad – need mida on juba 10-15 aastat nähtud, enamikel neist juba näidistena uksed ripakil - ikka need samad massaašikabiinid, kus massažidušše paned tähele vaid siis, kui neid puhastada on vaja - muidu neil mingit otstarvet ei ole, sest massaaži nad ju ei anna, ja vannitoas ka ruumi ei ole suurema dušinurga kui 80x80 jaoks, nende valik aga on väga nigel, enamus ikka 90x90 või on suur vannituba ja tahaks midgai suuremat, aga valikut kusagil ei ole.

 Allikas: www.vannituba.ee

Allikas: www.vannituba.ee
Vannituba.ee on väike salong, aga mahutab väga palju. Erinevad dušinrgad, uste liigutamiseks võimalikud variandid-uksehinged, rullikud – kõik detailid on peensusteni läbi mõeldud. Uste alla, uste vahele, ukse ja seina vahele käivad tihendid, spetsiaalsed liistud põrandale – kõik ikka selleks, et tagada see, et vesi kusagilt välja ei jookseks. Suuremate toodete komplekti kuuluvad lisakinnitused, et dušinurk peaks vett ja oleks Teie vannitoa kaunistuseks pikki aastaid. Põhiline on see, et Baltijos Brasta toodab toote just Teile, selle mis olete meie müügipersonali või paigaldusmeistri (see on tasuta teenus, kus saate meistri endale koju nõustama ja mõõdistama kutsuda) abi kasutades, enda soove arvestades, välja valinud. Nagu öeldud, saate ise valida oma dušinurga mõõdud. Tootmisel kasutatakse vaid Euroopast pärit detaile.

Isegi dušinurga klaas on valmistatud nii, et Teie elu mugavamaks muuta. Kuue erineva klaasitooni vahel valides saate arvestada sellega, et kõik klaasid on tehases töödeldud – spetsiaalne töötlus „kiired piisad” kaitseb klaasi vee mõju eest. Vastav töötlus tekitab olukorra, kus veepiisad muutuvad väikesteks kuulikesteks, sest pind tõrjub neid eemale, mitte ei tõmba ligi. Võib öelda, et see teeb klaaside hooldamise lausa 90% lihtsamaks. Samuti tõstab see tehnoloogia klaasi kriimustuskindlust.

Kui soovite oma vannituba uuendada ja paigaldada sinna midagi ilusat ja vastupidavat, olete alati oodatud Vannituba.ee salongi Järve Keskuses ning võimalus on ka tellida kodulehelt www.vannituba.ee, kust tellides tuleb hind soodsam.

 Allikas: www.vannituba.ee

Allikas: www.vannituba.ee

Vannituba.ee eesmärk on pakkude kliendile täisteenidust - alates nõustamisest, toote tellimusest kuni selle paigalduseni - neil on kliendi jaoks alati aega. Tellimuse ja paigalduse vahele jäävad ka soovi korral nõustamine ja mõõdistamine kliendi kodus, transport, toote tuppa toomine, vana toote demonteerimine ja ära transportimine. Pakutakse erinevat vannitoasisustust - dušinurgad, dušiuksed, vanniseinad, dušikabiini, aurusaunad, vannid ja vannitoamööbel, mis on peamiselt Euroopas toodetud.

Uuri lisa alloevatelt kontaktidelt:

Salong Vannituba.ee - Järve keskuses 0 korrusel, avatud iga päev 10.00­ - 20.00
www.vannituba.ee
tallinn@vannituba.ee
Facebook

Sisestatud: 10.10.2016

VANNITUBA.EE Tallinn

Tel.:
525 6053
Aadress:
Pärnu mnt 238 (Järve keskus), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki