Artiklid ja uudised

Omapärased Decoprint digitaalpaneelid Moonavoor Seinakattestuudios

Moonavoor Seinakattestuudio jagab uut ja huvitavat toodet sisustusmaailmas - digitaalpaneele. See on omapärane lahendus, mida pakub tuntud Belgia tootja Decoprint.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Tavaliselt on digitaalpaneelid tehtud joonise, mitte pildi alusel ning nende abil saab luua ainulaadse interjööri, mille puhul muster seinal ei kordu. Eriti efektsed näevad digitaalpaneelid välja kõrgete lagedega ruumis. Motiivid on väga erinevad - see võib olla üks suur leht, mets, üks aken või terve maja. Kaasas on ka samas värvigammas tavalised tapeedid, mis harmoneeruvad põhiteemaga. Võtmesõnadeks on loodus ja huvitavad struktuurid ning esiplaanil on naturaalsed värvitoonid.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Aktuaalsed on ka puidu- ja kiviimitatsioonid. Vinüültapeedi struktuur võimaldab tekitada pinda, mis on sarnane puidukoorega, marmoriga või keraamiliste plaatidega. Näiteks kataloogist Nubia leiab suurepärase vitraaziimitatsiooni, mis on loomulikult palju soodsam kui tõeline vitraaz, ja on kergesti paigaldatav.

Kollektsiooni Era staarideks on marmori-imitatsiooniga digitaalsed paneelid, mis näevad välja elegantsed ja luksuslikud ja sobivad kas või lossi. Fantaasialendu näeme noore kunstniku Tenue de Ville teises kolletsioonis Ode, mille märksõnadeks on ronitaimed, jalutavad koerad ja majad udus. Kõik disainid on pakutud erinevas värvigammas.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Lööme selles mängus kaasa, igavad interjöörid on minevik! Uue põlvkonna seinakatted pakuvad põnevaid võimalusi mängida interjööriga ja olla loominguline.

Ootame kõiki salongi, mis asub Järve Keskuses 0 korrusel.
Samuti aitab tutvuda kogu valikuga suurepärane e-pood.
Ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 07.12.2016

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Veerenni 24 (Baltika kvartal), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki