Artiklid ja uudised

Scavolini esitleb uut Itaalia disainkööki Carattere

Itaalia disainköök Carattere on stiilselt klassikaline ning trendikalt kaasaegne. Carattere köögi raamuksed on saadaval kahes versioonis: täispikkuses käepidemetega uks on traditsioonilisem ja rõhutab raami suurust veelgi, ning uudsem käepidemeteta uks annab köögile trendikama ja kaasaegsema välimuse. Värvivalikus on nii heledaid kui ka tumedaid sooje puidutoone.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Carattere kööki iseloomustavad ka kaks omanäolist ja uudset õhupuhastajat. Traditsioonilisem seinaõhupuhastaja on väga lai ning tagab ilma lõhnata toiduvalmistamise ka suurematel pindadel. Teine, kandilise vormiga modernsem õhupuhastaja, on efektsest läbipaistvast klaasist alumise äärega ning mudelivalikus on ka köögisaare kohale paigaldatav õhupuhastaja.

Carattere pakub kliendile ka uudset taustvalgustuse lahendust ning lisaks mööblile ka köögitehnikat. Valikus on esindatud kõik tuntud kaubamärgid.

Vaata lähemalt siit.
Lisainfot küsi e-maili teel scavolini.tallinn@gmail.com ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 26.05.2017

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki