Artiklid ja uudised

Uus energiasäästlik Teka Wish sari Greentek köögislaongis Sisustus E Kaubamajas

Teka uus sari on loodud täitma klientide kolme peamist soovi - kasutamismugavus, lihtne hooldus ja energiasäästlikkus.

Küpsetamine on tehtud mugavaks igal tasemel kokkajale, olgu selleks kiire pitsa soojendamine, vanaema retsepti järgi koogi valmistamine või elegantse restoraniroa valmistamine. Kokkamisel on abiks uus funktsioon "Personal Cook Assistant Mode", kuhu on salvestatud erinevate retseptide esitlused, mis juhendab sind kogu protsessi ajal. Need retseptid on intuitiivsed ja kergesti kasutatavad, võimaldades kokata nagu professionaal.

 Allikas: greentek.ee

Allikas: greentek.ee

Kui ajalukku vaadata, oli Teka esimene, kes võttis kasutusele HydroClean ehk aurupuhastuse, mida nüüdseks kasutavad ka teised tootjad. Nüüd on aga Teka toonud turule ainulaadse DuoClean ehk topeltpuhastussüsteemi, mis aitab ilma vaevata ahju puhtana hoida. Igapäevaseks kergeks puhastamiseks sobib HydroClean ja tugevama mustuse korral Pyrolysis puhastusprogramm. Rohkem infot puhastusprogrammide kohta leiad siit.

 Allikas: greentek.ee

Allikas: greentek.ee

Ahju maht on eelkäijaga võrreldes tunduvalt suurenenud, kuid energia tarbimine samas väiksem. Keskkonnasõbralikud Teka uue põlvkonna ahjud suudavad ära kasutada ahjus küpsetamise käigus tekkinud soojust, mis vähendab energiatarbimist 20% võrra. Sellega on saavutatud energiaklassi A+ reiting. Sama trend jätkub õhupuhastajate puhul - EcoPower mootor on vaiksem ja efektiivsem, saavutades väiksema energiakuluga suurema võimsuse.

 Allikas: greentek.ee

Allikas: greentek.ee

Tutvu uue Teka Wish sarjaga Greenteki Lõuna Eesti esindussalongis Sisustus E Kaubamaja esimesel korrusel, aadressil Tehase 16, Tartu. Salong on avatud E-R 10 -18.

www.greentek.ee
Facebook

Sisestatud: 27.09.2017

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki