Artiklid ja uudised

CHARMA Kodusalong ootab Teid nüüd Järve Keskuse 0 korrusel

Me armastame ilu, meile meeldib ajatu elegantsus ning meile meeldib erineda! On väga oluline, et tunneksime end oma kodudes mugavalt, see peab olema koht, kus lõõgastuda, puhata ning muud mured unustada! Ning meie suurimaks sooviks on pakkuda teile mööblit ja sisustuselemente, millega saate oma kodust luua sooja ning hubase koha!

Oma tootevalikus pole me piirdunud vaid ühe kindla stiiliga, sest soovime Teile pakkuda võimalikult erinevaid tooteid, mis vastaks iga inimese isikupärasele maitsele. Samuti ei leidu meie tootevalikus suurtes kogustes täpselt ühesuguseid tooteid, seega võite kindlad olla, et samasuguseid mööbliesemeid palju ei ole!

Väga suurt tähelepanu pöörame kvaliteedile, sest Teie rahulolu on meie jaoks kõige olulisem ning miski ei valmista suuremat rõõmu, kui leiate meie tootevalikust mõne eseme, mille abil saate oma kodu veelgi kaunimaks muuta!

Soovime Teile ilusat sisisustamist ning kui Teil tekib küsimusi, siis võtke meiega kindlasti ühendust või mis veelgi parem, astuge läbi, sest koos leiame parimad lahendused!

Avatud E-P 10.00 - 20.00
Tel 6506 136
Fax 6506 138
E-post salong@charma.ee
charma.ee

Siiralt Teie,
Charma

Sisestatud: 10.02.2008

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki