Artiklid ja uudised

Sisustus E Kaubamajas avab uksed uus salong - Ilusa Kodu Mööbel

Sisustus E Kaubamaja alustab uut aastat hea uudisega. Uus sisustussalong Ilusa Kodu Mööbel avab Tartus uksed. Kõigi kodusisustajate rõõmuks lisandub mööblimüüjate hulka uus salong, kust võimalik leida klassikalises stiilis mööblit.

 Allikas: ilusmoobel.ee

Allikas: ilusmoobel.ee

Ettevõte kinnitab kanda Tartus Lõuna-Eesti suurimas sisustuskeskuses Sisustus E Kaubamajas. Avamise puhul on terve jaanuarikuu kõik tooted 20% soodsamad. Salong ootab kõiki huvilisi toodetega tutvuma.

Ilusa Kodu Mööbli tootevalikust leiate: toolid, söögilauad, kirjutuslauad, diivanilaud, voodid, riidekapid, kummutid, vitriinid, diivanid, tugitoolid ja peeglid - ehk kogu võimaliku mööblivaliku, mida kodu sisustamiseks vaja. Lisaks väljapandud tootevalikule saab tellida ka endale sobiva viimistluse ja kangastega toote.

 Allikas: ilusmoobel.ee

Allikas: ilusmoobel.ee

Ettevõttega saab lähemalt tutvuda kodulehel www.ilusmoobel.ee. Esindussalongis on võimalik toodetega lähemalt tutvuda ja tootekatalooge sirvida. Salongi leiad Sisustus E Kaubamajast, Tehase 16, Tartu.

Sisestatud: 08.01.2018

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Kodu sisustamine pehmete sisustuselementidega - näiteks diivanite ja muu põnevaga - on hea ja lihtne viis tuua ruumi juurde soojust ja muuta see rohkem teretulnuks kõikidele külalistele. Samuti on Lõuna-Eesti suurima sisutuskeskuse Sisustus E Kaubamaja salongid ja teenusepakkujad meeleldi abiks õige sisutuse valimisel, tuues allpool välja tähelepanekud, soovitused ja info, millist pehmet mööblit nende salongides leidub.

vaata kõiki