Artiklid ja uudised

Kõik vajaliku kööki ja söögituppa leiad Sisustus E Kaubamajast

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse köögi jaoks - alates köögitehnikast ning lõpetades seinakatetega. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid, millega on tehtud tuhandeid kodusid trendikaks.

Greentek Hulgikaubandus OÜ on koostööpartner paljudele köögisalongidele ja kauplustele. Köögitehnika salongis on olemas tutvumiseks tänapäevase integreeritava tehnika pakutavad võimalused.Tehnika valimisel tuleb teada, kui suur toiduvalmistaja te olete ja kui palju kasutusmugavust lisavaid funktsioone te tehnikalt ootate. Greentek aitab teie vajadustes selgusele jõuda ja valida kõige paremini sobivad seadmed.

Kindlasti tasuks salongis uudistada De Dietrich uue põlvkonna ahjusid ja pliidiplaate, mille puhul on edukalt kombineeritud kaunis välimus ja kõrgtehnoloogiline sisu.

 Allikas: www.greentek.ee

Allikas: www.greentek.ee

Nutikatel ahjudel on automaatsed küpsetusprogrammid ja ahi arvestab kõik toiduvalmistamise parameetrid (temperatuur, küpsetusaeg ja toiduvalmistamisreziim) ise vastavalt valitud retseptile. Eelsoojendus pole vajalik, valige menüüst õige retsept, asetage toit ahju poolt soovitatud kõrgusele ja sensoritega kontrollitav küpsetamisprotsess tagab täiusliku tulemuse. Mugavaks ja lihtsaks hooldamiseks on ahjudel erinevad puhastussüsteemid, mille valikul tuleb arvestada ahjus küpsetamise sagedusega.

Ka pliidiplaatide valik on suur - seda nii funktsioonide, mõõtude ja ka värvi poolest. Keeduplaadi valikul on väga oluline keedualade suurus ja võimsusastmete arv. Näiteks on De Dietrichi pliidiplaatide suurim keeduala läbimõõduga 28 cm ja HoriZone ala suurusega 40 x 23 cm. Uuematel induktsioonplaatidel on 1-20 võimsusatet, et toiduvalmistamiseks vajalikku temperatuuri veelgi täpsemalt valida.

 Allikas: www.greentek.ee

Allikas: www.greentek.ee

Sageli on funktsioonidest tähtsamgi toote välimus ja köögiga kokkusobivus. De Dietrichi pakub traditsioonilise musta, valge ja roostevaba terase kõrval ka trendikat halli tooni. Väiksemasse ruumi sobivad kompaktahjud, mille kõrgus on vaid 45 cm. Viimaseid on saada ka kombiahjudena, mis ühendavad endas näiteks mikrolaine- ja tavalise ahju omadusi.

 Allikas: www.greentek.ee

Allikas: www.greentek.ee

Veini õigeks säilitamiseks soovitame kindlasti kööki planeerida veinikülmiku, mis on köögis korraga nii tarbeese kui disainielement. Väiksemad integreeritavad veinikülmikud mahutavad 7 pudelit ja mahukamad kuni 53 pudelit ja on saadaval roostevaba terase, musta ja valgena.

 Allikas: www.greentek.ee

Allikas: www.greentek.ee

Köögi sisutamiseks pakume ka erineva disainiga segisteid ja roostevaba- või kivivalamuid. Vastavalt köögi disainile ja vajadustele on tootevalikus erineva suurusega ja paigaldusviisiga valamud. Teka, kes kuulub 3 suurima valamu- ja segistitootja hulka, pakub ka kvaliteetset köögitehnikat.

 Allikas: www.greentek.ee

Allikas: www.greentek.ee

Õhupuhastaja valikul tuleb teada, kas seda on võimalik paigaldada välisringlusesse või tuleb valida söefiltriga õhupuhastaja, mis töötab siseringluses. Sõltuvalt ventilatsioonitoru asukohast saab valida sobiva kinnituse ja disainiga õhupuhastaja. Õhupuhastaja tõmbevõimsuse vajadus sõltub köögi suurusest ja planeeringust. Kes soovib eriti vaikset õhupuhastajat, peaks valima välise mootoriga variandi - sellisel juhul paigaldatakse mootor köögist eemale, kas teise ruumi või pööningule.

 Allikas: www.greentek.ee

Allikas: www.greentek.ee

Õigesti valitud köögitehnika muudab köögi toimivaks ja toiduvalmistamise nauditavaks tegevuseks. Köögitehnika valimisega soovitab Greentek alustada juba köögi planeerimisel, et vältida hilisemaid ebameeldivaid üllatusi.

Home4you on täheldanud, et Eesti kodudes asuvad söögilaud ja toolid tavaliselt köögis - söögituba on kodudes pigem harva. Köögis süües peaks vastavalt ruumi suurusele kasutama sobivas suuruses söögilaudaümmargused söögilauad ja kandilised söögilauad mahutavad väiksema pere. Suuremale seltskonnale peab valima suurema või pikendatava laua. Söögitoas on tavaliselt rohkem ruumi ning suurema laua juurde mahuvad ka sobivas stiilis kapid ja kummutid.

 Allikas: www.home4you.ee

Allikas: www.home4you.ee

Söögilaua komplektid on mugav valik, et lihtsalt ja stiilselt oma söögitoas või köögis vajalik nurk sisustada. Avatud köögis on söögilaud ja toolid sageli elutoa osa - sel juhul peab oma valikut hoolikalt kaaluma, kas sisustada kõik sama sarjaga või teha siin-seal midagi teisiti. Suures köögis võib lisaks köögimööblile kasutusele võtta eraldiseisvad kapid ja kummutid, muutes nii oma köögi hubasemaks ja isikupärasemaks.

Tasku-uksed kõrgetele köögikappidele leiad Camel Mööbli sisustussalongist. Tehas Cucine Lube mudel CLOVER võimaldab kodukööki sisustada tavapärase köögimööbli asemel n-ö tasku-ustega komplekteeritud kappidega. Nimetatud lahendus võimaldab lisaks köögi kasutamise funktsionaalsele mugavusele lisada sisekujunduslikku uudsust ja omapära.
Täpsem info: CM Sisustus Tartu.

 Allikas: www.camelfurniture.eu

Allikas: www.camelfurniture.eu

 Allikas: www.camelfurniture.eu

Allikas: www.camelfurniture.eu

 Allikas: www.camelfurniture.eu

Allikas: www.camelfurniture.eu

Softrendist leiate mugavad toolid ning stiilse laua. Ming laud on loodud kaunite legendide algusele - aseta lauale värskelt korjatud lilled ja meelitava aroomiga õhtusöök ning ava oma mõtted perele või külla kutsutud headele sõpradele. Pühitse kodu mugavust, kus saab teha asju omal viisil, oma maitse järgi.

Mingi disainides oli olemas selge visioon sellest, mis laua juures oluline on – kasutajasõbralikkus ja kestvus. Nende omaduste rõhutamiseks on Mingi materjaliks tammepuit, vormikeel siledalt ümar, laua jalad astuvad mugavalt sissepoole ning lauaplaadi serv on freesitud 45 kraadise nurga alla. Väärikat täispuidu raskust tasakaalustab elegantne õhuke disain, mis on konstrueeritud kestma.

 Allikas: softrend.ee

Allikas: softrend.ee

Söögilaudu võib leida ka 3D Sisustusest, mille tehasekauplus pakub erinevate suuruste ja viimistlusega Eestis valmistatud söögilaudu. Lisaks on valikus ka pikendatavad lauad.

 Allikas: www.3dsisustus.ee

Allikas: www.3dsisustus.ee

Sisustuspoest Strössel on võimalik leida lauale vajalikud nõud House Doctori kohvi-, koorekannu ja suhkrutoosikomplekti näol. Tegemist on kivikeraamikas tootesarjaga, kuhu kuuluvad presskann, koore-/piimakann ja suhkrutoos. Tänu kivikeraamikale püsib kohv kannus kaua soe. Stiilselt lihtsa vormi muudab eriti ilusaks antiikmessingu tooni nupud nii kohvikannul kui ka suhkrutoosil. Sari sobib imehästi minimalistlikku interjööri, kuid miks mitte ka näiteks rustikaalsemasse maakodu kööki.

 Allikas: strossel.ee

Allikas: strossel.ee

Kõige parema ülevaate saamiseks külasta Sisustus E Kaubamaja argipäeviti 10.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-16.00 aadressil Tehase 16, Tartu. Uuri lisa salongide ja parimate pakkumiste kohta kodulehelt www.sisustuse.ee.

Sisestatud: 20.03.2018

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeeditrendid 2024

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide kasutamine interjööris on aegade jooksul läbi elanud erinevaid populaarsuse perioode, kuid praegu on tapeedid tõeliselt moes! Üheplaanilised värvitud seinad, vaid ühte tooni hallid ja beežid kujundused on jäämas tagaplaanile ning selle asemel võtavad maad julgemad värvid, erinevad tekstuurid ja suuremad mustrid. Tapeet muudab kodud kodusemaks, toad hubasemaks ja elu rõõmsamaks ning on üks parimaid viise kodule isikupära lisamiseks. Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Viimastel aastatel on suvi meile pakkunud korralikke kuumakraade. Suurema osa aastast ootame kannatamatult suve, kuid kui kõrge temperatuuri ja lõõmava päikesega suvi kätte jõuab, siis oleme kimpus üle kuumenevate kodudega.

Oma osa mängib kindlasti see, et trendiks on väga suurte aknapindadega korterid ja majad. Seetõttu otsitakse üha enam võimalusi temperatuuri kontrollimiseks, et saaks kodust olemist ja toimetamist nautida.

Koduse temperatuuri reguleerimiseks on mitmeid võimalusi, kuid meie käisime Sisustus+ salongi konsultandi Mailise käest uurimas, milliseid aknakatteid on võimalik liigse suvekuumuse peletamiseks oma koju valida.

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki