Artiklid ja uudised

Kõik vajalik hubase terrassi ja aia sisustamiseks ühest kohast - Sisustus E Kaubamajast

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis hubase ja stiilse terrassi või aia sisustamiseks - alates õuemööblist kuni valgustiteni. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid.

Strösseli valikusse on lisandunud valged ja mustad romantikahõngulised metallist pingid, mis sobivad suuruse poolest ka väiksemale terrassile või lihtsalt maja seina äärde seisma. Kokkupandavat pinki on lihtne teisaldada ja paigutada hetkel kõige sobivamasse paika, kus päikest püüda või väike kohvipaus teha. Tutvu pinkide mõõtude ja hindadega kodulehel.

 Allikas: strossel.ee

Allikas: strossel.ee

Karman on bränd, mis ei karda eksperimenteerida, omab "kastist-väljas-mõtlemisviisi" esindavaid tooteid ja suudab leida uusi lähenemisnurki valgusti disainile. Karmani ainuesindajal Hektor Lightil on maikuus valgustid -25% soodsamalt. Soodustused kehtivad Karmani valgustitele nii e-poes kui kõikides esindustes kataloogidest tellides. Tutvu Karmani valgustitega e-poes.

 Allikas: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile_Dont&amp ; utm_campaign=Karman

Allikas: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile_Dont& ; utm_campaign=Karman

On suur kunst anda objektile võime mitte ainult valgustada, vaid ka tekitada ümbritsevas vastupandamatut soovi seda puudutada, sest valgus tundub nii ahvatlev ja kutsuv. Matteo Ugolini loodud valgustisari Don't Touch on aga hoiatus, et ära puutu, sest kõik, mida inimkäsi on ajaloos puudutanud, on ka hävinenud. Ilu võib olla vaadeldav ka kaugelt, distantsilt. PVC-st ja polümeerist valgusti sobib hästi välistingimustesse.

 Allikas: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile-Ottavo&amp ; utm_campaign=Karman

Allikas: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile-Ottavo& ; utm_campaign=Karman

Kas teate, kuhu kaovad Teie maja eest või pargimurult aiapäkapikud? Meie ka ei tea...veel. See on müsteerium, mida on lubanud lahendada 65 ja poole sentimeetri pikkune taskulambiga detektiiv Ottavo. Kuid kindel on see, et see valgest polümeerist Ottavo hoiab Teie aiast eemale nii nõiad, printsid kui ka mürgiõunad.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Labida -, hargi- ja rehakujulised välisvalgustid (IP65) on valmistatud polümeerist. Välisvalgusti sarja nimi on Tobia,17,2W/1550lm LED, 3000K, IP65.

 Allikas: www.hektor.ee ; utm_medium=sisustuswebi&amp ; utm_campaign=Karman_valisvalgusti_Quarantasei

Allikas: www.hektor.ee ; utm_medium=sisustuswebi& ; utm_campaign=Karman_valisvalgusti_Quarantasei
Betoonist valgusti on saadaval kahte mõõtu: 32cm ja 60cm. Kupli hajuti on matistaud klaas. Maja numbrivalgusti betoonist mõõduga 20x25x17cm nimega Quarantasei, 8W LED.


Rõdude ja terrasside korrastamine käib juba täie hooga - välja tuuakse aiamööbel, grillid ja aiakiiged. Nüüd aga võib tekkida vajadus aiamööblit enne kasutamist korrastada või on vaja midagi juurde/ asemele muretseda. Kiiresti toovad terrassile suvisema ilme värviliste lilledega lillekastid - neid on tore imetleda nii toast kui väljast.

Hommikukohv pehmel aiadiivanil või tugitoolis teeb päeva alguse eriti mõnusaks. Vastavalt terrassi või rõdu suurusele tuleb valida õiges mõõdus aiadiivan või mooduldiivan, mis pakub suuremat paigutusvabadust. Väiksema ruumi teevad mugavaks ka mõned pehmete patjadega tugitoolid või aiapingid, juurde sobivas mõõdus aialaud ning kohvi nautimist võibki alustada. Kui soovid tundideks mõnusalt kerra tõmmata, vali endale ripptool või rippkiik, kus raamatut ja ajakirju lugeda ning lihtsalt pilvi vaadata. Jaheda kivipõranda muudavad jalale mõnusamaks ning silmale ilusamaks terrassiplaadid – puidust või hooldusvabast kunstpuidust, kuidas keegi soovib. Nüüd peaks terrass või rõdu olema täiuslikult sisustatud ning aeg on iga vaba hetke nautida ning loodetavasti värskes õhus.

 Allikas: www.home4you.ee

Allikas: www.home4you.ee

Kui endal terrass või aed puudub, siis too loodus tuppa. Tapeedistuudio aitab meelsasti sul seda teha.

Ära karda värvi oma kodus. Tänases urbanistlikus ja industriaalses ühiskonnas vajame rohelust enda ümber üha enam. Pigem võiks eelistada linnadžungli rohelust kui halli ja valgete seintega laoruumi muljet jätvat interjööri, mis ei ole enam moes.

Moes on taimed ja rohelus - nii elustaimed kui ka dekoratiivsed taimeornamedid ja -motiivid. Lisaks taimedele too koju rõõmus hubasus ka seinakatete, kardinate, patjade, laua- ja voodikatetega. Eriti tore on suveperioodil taimede ja nendega harmoneeruvate põnevate kangastega terrassi või rõdunurka sisustada.

Kui sa elustaimedega väga osav käsi pole, on sul ometi võimalus muuta kodu roheliseks oaasiks põnevate seinakatete ja kangastega. Kui džungliteema siiski liiast tundub olevat, loo tüünelt rahulik mereteemaline pelgupaik - see temaatika passib eriti hästi ka suvekodusse.

Tapeedistuudio kollektsioonidest leiad rohkelt materjali, et kodust saaks vitamiinisüstina mõjuv pelgupaik. Ammuta inspiratsiooni ning ära karda olla julge.

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

Kõige parema ülevaate saamiseks külasta Sisustus E Kaubamaja argipäeviti 10.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-16.00 aadressil Tehase 16, Tartu. Uuri lisa salongide ja parimate pakkumiste kohta kodulehelt www.sisustuse.ee.

Sisestatud: 22.05.2018

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeeditrendid 2024

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide kasutamine interjööris on aegade jooksul läbi elanud erinevaid populaarsuse perioode, kuid praegu on tapeedid tõeliselt moes! Üheplaanilised värvitud seinad, vaid ühte tooni hallid ja beežid kujundused on jäämas tagaplaanile ning selle asemel võtavad maad julgemad värvid, erinevad tekstuurid ja suuremad mustrid. Tapeet muudab kodud kodusemaks, toad hubasemaks ja elu rõõmsamaks ning on üks parimaid viise kodule isikupära lisamiseks. Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Viimastel aastatel on suvi meile pakkunud korralikke kuumakraade. Suurema osa aastast ootame kannatamatult suve, kuid kui kõrge temperatuuri ja lõõmava päikesega suvi kätte jõuab, siis oleme kimpus üle kuumenevate kodudega.

Oma osa mängib kindlasti see, et trendiks on väga suurte aknapindadega korterid ja majad. Seetõttu otsitakse üha enam võimalusi temperatuuri kontrollimiseks, et saaks kodust olemist ja toimetamist nautida.

Koduse temperatuuri reguleerimiseks on mitmeid võimalusi, kuid meie käisime Sisustus+ salongi konsultandi Mailise käest uurimas, milliseid aknakatteid on võimalik liigse suvekuumuse peletamiseks oma koju valida.

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki