Artiklid ja uudised

Puumarket soovitab: loo vaheldust ja mustreid puitplastkomposiidist terrassiplaatidega

Et terrassi või rõdupindu huvitavaks ja hooldusvabaks muuta, täiustas Puumarket terrassimaterjalide valikut Eestimaise tootja Onewood puitplastkomposiitmaterjalist terrassiplaatidega.

Onewood tooted on ilmastikukindlad, vastupidavate plastkinnitustega ja saadaval erinevates värvitoonides – hall, pruun ning tumepruun.

 Allikas: puumarket.ee

Allikas: puumarket.ee

Mille poolest on Onweoodi terrassiplaadid teistest omataolistest erinevad?

Kuna tegemist on terrassiplaatidega, mille peamisteks kasutusaladeks on küll rõdud, kivipõrandad, betoonterrassid, lehtlad ja samuti ka kasvhoone teerajad, on oluline, et plastkinnitus oleks vastupidav ka ebatasasel pinnal. Onewood plaatide omavaheline kinnitus on mugav ja lihtne ning paigaldamisel ei ole vaja lisatarvikuid. Samuti tagab väiksem kinnitus hiljem kaunima ning puhtama tulemuse, kuna plaate saab paigaldada ca 3mm kaugusele seinast. Teistel turul pakutavatel plaatidel on enamjaolt kinnitused suuremad ning neile tuleb jätta seinaga ca 10mm vahe.

Kindlasti tuleks esile tuua ka toote pinnatöötlus. Erinevalt teistest siledatest lahendustest on Onewoodi terrassplaatidele sissepressitud puidumuster.

Mis valida puitplastkomposiitmaterjalist terrassiplaadid?

Puitplastkomposiit on keskkonnasõbralik ja kaasaegne materjal, mis on 100% taaskasutatav. Materjal valmistatakse puidu ja plasti segust, kuhu keskkonna mõjude kaitseks lisatakse täiendühendeid, näiteks UV-kaitse, värvaine, sideaine ning stabilisaatorid. Selline materjalide kombinatsioon annab toodetele naturaalse puidu ilu, tagab pikaajalise vastupidavuse ja peaaegu olematud hoolduskulud.

Terrassimaterjalide koostis on välja töötatud põhjamaises kliimas kasutamiseks, mis toob esile nii puidu kui ka plasti parimad omadused: pikaajalise kestvuse, puidu loomuliku ilu ja lihtsa hoolduse (ei vaja õlitamist ega värvimist).

 Allikas: puumarket.ee

Allikas: puumarket.ee

OneWood terrassitoodetel on ülimadalad hoolduskulud. Terrass ei vaja samalaadset hooldust kui tavapärane puitterrass ning sellega ei kaasne kulukat ja aeganõudvat värvimist, õlitamist ega muulviisil katmist. Väliterrassi ilu tagamiseks piisab vaid perioodilisest pühkimisest ja pesemisest.

Puitplastkomposiit terrassilaua eelisteks võib lugeda:
- 100% taaskasutatud materjalist. Säästab metsa ja loodusvarasid;
- Ei mädane. Toodet on testitud ka soolavees;
- Meeldiv pind paljale jalale. Ei ole libe. Ei ole murdumiskohti ega pragusid;
- Ei vaja värvimist ega immutamist;
- Temperatuuri vastupidavus -40°C kuni +60°C;
- Putukatele, eostele ja hallitusele vastupidav;
- Saadaval erinevates värvides;
- Lihtne paigaldada ja hoida puhtana.

Tutvu puitkomposiitmaterjalist terrassiplaatidega ning küsi pakkumist Puumarketist.

Sisestatud: 06.06.2018

Puumarket AS

Tel:
679 1551
Aadress:
Väike-Männiku 11, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Välisvoodrilaud jääb, vaid trendid muutuvad ajas!

Välisvoodrilaud jääb, vaid trendid muutuvad ajas!

Iga maja on kellelegi kodu. See on paik, mida soovitakse muuta kauniks, mugavaks ja hubaseks. Kuigi linnapilti ilmestavad enamjaolt krohvitud kiviseinad, siis järjest rohkem on sinna lisandunud ka puidust fassaade.

Selline “puidune” lähenemine on eriti levinud just maapiirkondades, kuhu linnakära nii naljalt enam ei kostu. Metsaserval asuv puidust välisvoodriga maja paistab kui ideaalne pelgupaik, otsekui muinasjutust ehk kodu, selle kõige ehedamas tähenduses.

vaata kõiki