Artiklid ja uudised

Uued põnevad tapeedikollektsioonid Moonavoor Seinakattestuudios

Moonavoor Seinakattestuudiosse on saabunud uued tapeedikollektsioonid. Juhtiva inglise tootja The Paper Partnership parimad palad on esindatud laias valikus ja tagasihoidliku hinnaga. Kvaliteetsed ja ökoloogiliselt puhtad seinakatted on trükitud USAs ja vastavad kõrgetele standarditele.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Smith & Fellows luksuslikud fliistapeedid kannavad edasi ajaloolist pärandit. Vanad disainid 19. sajandi arhiividest näevad tänu kaasaegsetele tehnoloogiatele välja eriti elegantsed.

Tuntud kunstniku Elisabeth Ockfordi poolt loodud fliistapeetide disainid sobivad nii maakoju kui ka skandinaavialikku interjööri. Samuti mõjuvad võluvalt klassikalised ja efektsed ornamendid kaasaegses tõlgenduses.

Little Luxuries' Emily kollektsiooni romantilised lillelised mustrid ja õrnad delikaatsed värvitoonid loovad inglise maakodu luksuslikku hõngu. Kõrgkvaliteetseid akrüülkattega pabertapeete on kerge paigaldada ja hooldada.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Kasutage võimalust: kohaletoimetamine DPD pakiautomaatidesse on TASUTA.

Moonavoor Seinakattestuudio tapeedivalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Sisestatud: 14.09.2018

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki