Artiklid ja uudised

Uus preemium-seeria Radiselt

NOBLE on uus preemium-seeria Radiselt, millesse kuuluvad kirjutuslaud, erinevad kummutid, TV aluslaud, söögi- ja koosolekulaud ning “kuubikud”, mida saab osta ühe- või mitmekaupa, luues omale ise interjööri sobivaima lahenduse.


Kõik tooted on tehtud kõrgema kvaliteediga materjalidest. Tammevineer, mis on mööbli põhimaterjaliks, on klassikaline, ajatu ning hästi vastupidav. Toodete uksed ning lauaplaat on kaetud Forbo mööblilinoleumiga, mis on samuti vastupidav ning naturaalne materjal. Ehk aga uudseim nüanss on nn. eerung-nurgad, mis on kokku pandud 45 kraadise nurga all. See lahendus on elegantne ja stiilne.

Uue sarjaga saab eksklusiivselt tutvuda messil Interjöör 2019, mis leiab aset Eesti Näituste Messikeskuses 19-21 aprillil, kus Radis asub boksis C-303.

Vaata veel Radis Furniture tooteid: https://radis.ee/et

Radis OÜ
info@radis.ee
5558 5656
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa

Sisestatud: 17.04.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki