Artiklid ja uudised

Uus preemium-seeria Radiselt

NOBLE on uus preemium-seeria Radiselt, millesse kuuluvad kirjutuslaud, erinevad kummutid, TV aluslaud, söögi- ja koosolekulaud ning “kuubikud”, mida saab osta ühe- või mitmekaupa, luues omale ise interjööri sobivaima lahenduse.


Kõik tooted on tehtud kõrgema kvaliteediga materjalidest. Tammevineer, mis on mööbli põhimaterjaliks, on klassikaline, ajatu ning hästi vastupidav. Toodete uksed ning lauaplaat on kaetud Forbo mööblilinoleumiga, mis on samuti vastupidav ning naturaalne materjal. Ehk aga uudseim nüanss on nn. eerung-nurgad, mis on kokku pandud 45 kraadise nurga all. See lahendus on elegantne ja stiilne.

Uue sarjaga saab eksklusiivselt tutvuda messil Interjöör 2019, mis leiab aset Eesti Näituste Messikeskuses 19-21 aprillil, kus Radis asub boksis C-303.

Vaata veel Radis Furniture tooteid: https://radis.ee/et

Radis OÜ
info@radis.ee
5558 5656
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa

Sisestatud: 17.04.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki