Artiklid ja uudised

Eesti disain tuntud Taani 3DD festivalil

23 - 25. mai toimub Taanis disainisündmus 3daysofdesign. Tegemist on igaaastase üritusega, millel on esindatud nii interjööridisain, valgustid kui ka elustiilibrändid. Üle terve Kopenhaageni, eri paigus, on võimalik näha nii Taani kohalikke kui ka rahvusvahelisi brände, kes oma loomingut esitlevad. Sel aastal, on Eestit esindamas teiste hulgas ka Radis. Radise tooted - NOBLE seeria kummut, kirjutuslaud ja söögilaud - on väljas Eesti saatkonnas, mis asub Amalienborgi lossi kõrval. 3daysdesign näol on tegemist tõelise disainifänni maiuspalaga, mille külastus pakub kindlasti palju uut ja põnevat avastamist.


Kolm päeva Kopenhaagenis, mil riik elab disainimõtteviisis.

Elus on hetki, mis ületavad tavalisuse piiri. Kuigi funktsionaalne disain muudab igapäevaelu lihtsamaks, paneb ilus disain südame kiiremini lööma. Seda laadi disaini-kirge, saab 3daysofdesigni ajal kogeda.

See on Taani iga-aastane disainiüritus, kus tuntud disainibrändide nagu Eva Solo, Fritz Hansen, HAY, Kvadrat, Louis Poulsen, MAGIS DK, Muuto, Normann Copenhagen, NORR11, UNIQLO ja Walter Knolli kõrval saab uudistada ka Eesti disainerite loomingut. 23.-25. mail saab otse kuningliku Amalienborgi palee kõrval Eesti saatkonnas tutvuda seitsme Eesti brändi seas ka Radis Furniture loomingu ja toodetega. Väljapanekut kureerib LoovEesti. Üldine eesmärk on inspireerida disainiuudistajaid samal viisil nagu disainerid on inspiratsiooni saanud oma armastusest disaini vastu, loomeprotsessist, materjalidest ja viimistlustest.

Kolmel päeval üle Kopenhaageni toimuvad 3DD sündmused. Pakutakse võimalust tutvuda erinevate toodete, kontseptsioonide ja tulevaste trendidega nii näituste, õpikodade ja disainikõneluste raames.

Sisestatud: 13.05.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

vaata kõiki