Artiklid ja uudised

Blumarine x Calligaris

Selle aasta Milano disaini ja mööblimessi jaoks esitles #Blumarine rõivabränd eriprojekti koostöös #Calligarsega - brändiga, millel on rohkem kui 95. aastane ajalugu, Itaalia süda ning innovatsiooni otsijate maine.


Roos - armastuse ja ilu embleem - on võtnud staari staatuse Blumarine disaineri Anna Molinari kollektsioonides. Nii lõid Calligaris ja Blumarine koos maailma, kus disaineri interpretatsioonid on jõudnud kodusisustusele. Roos kaunistab 2019 sügis-talve kollektsioonis ikoonilist Calligaris Coco tooli. Tooli jaoks loodud kolm erinevat kangast on kõik stiili ja elegantsi etalonid. Milline on sinu lemmik?

Küsi julgelt pakkumist ja telli oma #CalligarisCoco tool Artskill disainmööbli salongist Tallinnas, Tööstuse 47B.
Vaata tooli kohta lähemalt siit: www.blumarine.com

Sisestatud: 13.05.2019

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki