Artiklid ja uudised

Omanäoline lapsetuba DuoPrint Decor'ga

Käes on sügis ning tegevused muutuvad tubasemaks. Lisame siseruumidesse värve ja vorme, ning läheme rõõmsalt vastu pimedale ajale.

DuoPrint Decor põhitegevuseks on trükiga sisusustustooted (aknakatted ja tapeedid) lastetuppa. Kuna trükime kõik tooted vastavalt tellimusele, siis on võimalus valmis kujundusi muuta ja disainida endale sobivaks.

Meie aknakatete ja tepeetide kollektsioonist leiab kujundusi kuhu saab lisada ka lapse nime.
Tootevalikust leiab ka kott-toolid, mida on võimalik tellida aknakatete ja tapeediga sama kujundusega.


Koos loome omanäolise interjööri.
www.printdecor.ee
Sisestatud: 21.08.2019

DuoPrint Decor

Tel.:
502 0995
Aadress:
Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki