Artiklid ja uudised

Sisustus E Kaubamajas on laia valiku ja hinnaklassiga pehmet mööblit

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse
kodu jaoks – siseviimistlusest kuni sisekujunduseni. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid, millega on tehtud
tuhandeid kodusid trendikaks.

3D Sisustuses on müügil lai valik Eestis valmistatud kvaliteetset pehmet mööblit väga mõistlike hindadega! Meie lipulaev on 3-kihiliste istmepatjadega mooduldiivan Creativo,
mille erinevatest moodulitest võib valmistada nii suure diivani või nurgadiivani nagu  tuppa mahub. Kasvõi poolringi kujulise diivani või 4-5-kohalise!
Vaata lisaks SIIT


Hektor Light aitab sügis ja talveperioodil hoida kodus hubastvalgust. Nutikas lahendus-too disain diivanile. Seda rõõmsavärvilist disainikat kaasaskantavat valgustit saab sättida just endale sobivasse paika, kasvõi voodi servale, diivani või tugitooli käetoele. Lambi alla on peidetud võimas magnet, mis võimaldab valgustit hõlpsasti sättida erinevatesse asenditesse aluse peal. Liigutatav on ka kübar. Saadaval erinevates värvitoonides.


Sisustus E Kaubamajast leiab paljude salongide seast ka Softrendi. Leia omale õige diivan ja kõik sinna juurde kuuluv! Softrend on eestimaine pehme mööbli tootja, kelle salongidest leiad ka hinnatud Skandinaavia ja Eesti brändide sisustustooteid.

Softrend usub, et nii kodus kui ka kontoris peab olema mugav istuda. Seepärast leiabki eestimaise mööblitootja valikust nii kodudiivanid kui ka avaliku ruumi jaoks mõeldud pehme mööbli.


Koju on kõige otstarbekam valida interjööri, pereliikmete elustiiliga ning laste ja lemmikloomadega arvestav istumine. Kas soovite nurgadiivanit või praegu eriti poppi lamamaisosaga diivanit või hoopis diivanvoodit ja tugitooli? Softrend pakub kõiki võimalusi. Diivanit valides peaks lähtuma istujate vajadustest ja harjumustest – kas tavatsetakse rohkem pikutada või korralikult istuda.

Loe rohkem, kuidas valida õiget diivanit SIIT.

Kaasaegsed töötamisviisid ja töö mõiste laienemine on hakanud nõudma töökeskkonnalt enamat, kui laudadest, kappidest ja sahtliboksidest koostatud sundsisustust. Uued tööviisid vajavad võimalust eraldumiseks ja süvenemiseks, sundimatuks ja avameelseks suhtluseks, koos uute ideede arendamiseks või hetkeks lõõgastumiseks ja mõtete kogumiseks. Pehmed lahendused muudavad töised ruumid kodusemaks ja mugavamaks. Inimestel on seal parem olla, nad on rõõmsamad ja produktiivsemad. See kõik on jõud, mida Softrend saab rakendada sinu äri eduks.

Tutvu Softrendi avaliku ruumi mööblivalikuga SIIT.

Sisestatud: 25.09.2019

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Viimastel aastatel on suvi meile pakkunud korralikke kuumakraade. Suurema osa aastast ootame kannatamatult suve, kuid kui kõrge temperatuuri ja lõõmava päikesega suvi kätte jõuab, siis oleme kimpus üle kuumenevate kodudega.

Oma osa mängib kindlasti see, et trendiks on väga suurte aknapindadega korterid ja majad. Seetõttu otsitakse üha enam võimalusi temperatuuri kontrollimiseks, et saaks kodust olemist ja toimetamist nautida.

Koduse temperatuuri reguleerimiseks on mitmeid võimalusi, kuid meie käisime Sisustus+ salongi konsultandi Mailise käest uurimas, milliseid aknakatteid on võimalik liigse suvekuumuse peletamiseks oma koju valida.

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki