Artiklid ja uudised

Must furnituur vannitoas – trend mis kasvab edasi

See aasta näitab meile, et vannitoas kasutatakse rohkem ja rohkem tooteid musta värvi furnituuriga – eriti dušilahendused, nagu dušiseinad ja dušinurgad.


Vaatamata sellele, et kõige populaarsem valik 2019 aastal oli ikkagi kroom värv, siis tundub,et must värv võib juba järgmisel aastal esimesele kohale jõuda.

Aga kui kauaks see sinna püsima jääks? See on hea küsimus, sest interööri disain areneb ja muutub sujuvalt seega võib rahulikkult valmistada endale uue vannitoa lisades sinna veidi musta värvi.

Musta värvi ei pea olema palju, piisab mõnest detailist, mis võiks musta värvi olla, näiteks hinged, käepidemed, kõikvõimalikud kinnitused, segistid vms.

Lisaks sellele on järjest populaarsemaks muutunud ka klaasist dušiseinad mustas raamis, näiteks dušisein Ramero. Kuigi kui sulle must raam ei sobi, võib valida tavapärase dušiseina, millel on raam (U-liist) ainult klaasi all ja küljel, näiteks dušisein Conforto.


Palju erinevaid klaastooteid mustas viimistluses pakub meie Eestimaine tootja Andres® kes tegutseb juba 27 aastat. Garanteerib kõrgeima kvaliteedi ja pakub sõbralikku ning meeldivat teenindust. Allpool on toodud mõned pildid mustas viimistluses toodetest mida valmistab Andres®.

Dušinurk Fascino

Dušinurk Fascino

Dušiuks Prelude

Dušiuks Prelude

Saunauks Black

Saunauks Black

Aurusaunauks AU Lux Black

Aurusaunauks AU Lux Black

Ja mõned Led valgustusega peeglid ka..

Led valgustusega peegel Gent Led (no border)

Led valgustusega peegel Gent Led (no border)

Led valgustusega peegel Mateo Led (no border)

Led valgustusega peegel Mateo Led (no border)

Sisestatud: 14.10.2019