Artiklid ja uudised

Lauahõbe brändilt Calegaro - elegantne ja väärikas viis pühade meeleolu loomiseks

Pühade meeleolu ja kallimatega veedetud aeg on eriliselt hinnas talvel, kui kokku saadakse toas laua taga. Neid erilisi hetki soovitame kaunistada kuulsa ja ajaloolise Itaalia lauahõbeda brändi Calegaro toodetega.


Luigi Calegaro avas oma poe 1921. aastal, saades Padova linna neljandaks hõbesepaks ning omandades “4PD” tunnusmärgi - Itaalia riikliku tunnustuse hõbeda kvaliteedile. Pärast sõda kasvas tootmine kiiresti kõrgeimal kvaliteedistandardil. Sealt edasi viis Luigi poeg Francesco Calegaro brändi kindla käega edasi ja saavutas maailmas tuntuse.

Tänapäeval kuulub art de la table ehk lauakatmise, toidu serveerimise ja kodu dekoreerimise kunst endiselt ettevõtte Itaalia DNA-sse ning on Made in Italy märgiga esindatud kogu maailmas. Alates klassikalistest mudelitest kuni viimistletud eritellimusel loodud loominguni täieneb Calegaro ajalugu jätkuvalt väga konkurentsirohkel turul.
Kuna tegemist on ettevõtte ajalooliste juurtega, hõlmab hõbeesemete tootmine pikki traditsioone ja erinevaid kollektsioonie. Imperiale baarikärust Impero tee- ja kohvikomplektini on kõik detailid käsitsi viimistletud ja Itaalias toodetud tipptasemel elukestva garantii tõend.

Kollektsioonides leidub nii klassikalisi ja tõeliselt ajatuid hõbedast serveerimisnõusid kui ka modernse minimalistliku joonega šikke söögilauatarvikuid. Midagi sobivat leiab iga stiili ja sisekujundusega koju ning hõbedast nõud on selles vallas alati olnud hinnatud. Hõbedast kandikuid, vaase ja söögiriistu pärandatakse põlvkondade kaupa edasi ja esemed tuuakse välja kõige erilistemateks puhkudeks. Nii sobib ka erinevate sündmuste tähistamiseks ja markeerimiseks kinkida hõbedast nõu; näiteks juubeliks, abieluks, lapse sünniks, soolaleivaks.

Meil on salongis kohe olemas Calegaro Nove99 modernse sarja näidised, mida on võimalik endale soetada. Ideaalne uue aasta markeerimiseks või uute eesmärkide seadmise puhul! Tule uudista kohapealset valikut meie Artskill salongis aadressil Tööstuse 47B, Tallinnas alates 3. jaanuarist esmaspäevast reedeni kella 11-17.

Vaata toodete kataloogi mugavalt veebis.

Sisestatud: 09.12.2019

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki