Artiklid ja uudised

Radis Furniture palus Michael Hilgersil tutvustada meile 2020. aasta sisustustrende


Tundub, et kuumad teemad mööblidisainis on paljuski eksitavad. Berliinis resideeruv mööblidisainer Michael Hilgers ütleb, et see, mis praegu võib olla kuum, võib ka kiiresti jahtuda.

Mööblidisain peaks olema midagi enamat kui trend või mood. Hilgers: “Arvan, et meile abiks olevate ja ökoloogiliste mööbliesemete areng on oluline teema mitte ainult Euroopas vaid igal pool maailmas. Minu jaoks on mööbliturul ikka veel liiga palju stiile ja mitte vajalikku "bling-blingi". Näiteks Põhjamaise disaini renessanss on mitmes mõttes sellele positiivne vastukaja. Me näeme selles lihtsat, inimlikku kujundikeelt ja kaunite värvidega minimalistlikke vorme. Need lihtsad tooted on jätkusuutlikumad ja säästvamad mitte ainult meie planeeti, vaid ka meie silmi ja on mugavamad meie kehade jaoks. Need “looks-and-feels’id” mööblidisainis tulevad nii mõnegi lisafunktsiooniga, mis aitavad lahendada igapäevaseid eluprobleeme.

Kindlasti on üheks oluliseks teemaks näiteks väikses ruumis elamine ja ka üksikute leibkondade kodu sisustus.” Liikuda puhaste, loomulike materjalide poole, pidada lugu looduse värvigammast, hoida disain lihtne ja kasutajasõbralik ning pidada meeles sisekujundades ruumi eripärad. 2020.aasta tuleb sisustuses põhjamaisem kui kunagi varem!

Koostöös Michael Hilgerisi ja Radis Furniture’iga on valminud seinalaud ja nurgavoodi.

Saa Michael Hilgerisi disainitud nurgavoodi omanikuks SIIT

Saa Michael Hilgerisi disainitud nurgavoodi omanikuks SIIT

Saa Michael Hilgerisi disainitud seinalaua omanikuks SIIT

Saa Michael Hilgerisi disainitud seinalaua omanikuks SIIT


Radis Furniture soovitab gluteenivaba vineeri! CARB vähendab formaldehüüdi osakaalu komposiitpuidu toodetes, sealhulgas vineeris. Radis Furniture kasutab oma laia mööblivaliku tootmisel formaldehüüdivaba sertifitseeritud spoonisüdamikuga vineeri.

Sisestatud: 20.01.2020

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki