Artiklid ja uudised

Tooted õueruumi viimistlemiseks, mis on vastupidavad, pika traditsiooniga ja sealjuures naturaalsed.


Kui sul on õues puitpinnad, mida soovid õlitada:
Parim valik puitpindade kaitsmiseks välitingimustes on Selder & Co rafineeritud linaõli. See sobib nii terrasside, puitkonstruktsioonide, paaditekkide kui aiamööbli viimistlemiseks. Rafineeritud linaõli tungib sügavale puidu pooridesse moodustades seal püsiva ühenduse aluspinna molekulidega. Selliselt immutatud pind on äärmiselt vetthülgav ning soolade, rasvade, naftatoodete ning nõrkade hapete kindel. Testid on näidanud, et Selderi linaõliga töödeldud pinnad peavad vastu ka kõige keerulisematele ilmastikutingimustele. Samuti on rafineeritud linaõli kuivamisprotsess tunduvalt lühem tavalise linaõli omast.


Teine hea valik välitingimustesse on tiigiõli. Cera Novecento tiigiõli on väga vetthülgav ja peaaegu värvitu õli. Mugavas pihustatavas pudelis toode sobib suurepäraselt aiamööbli viimistlemiseks ja kaitsmiseks.

Kui sul on õues puitpinnad, mida soovid värvida:
Parim värv puidule on linaõlivärv! Selder & Co rafineeritud linaõlivärvid tungivad sügavale aluspinda ja on moodustavad veeauru läbilaskva (hingava) membraani. Neid võib kasutada nii väli- kui sisetingimustes. Värvi võib pinnale kanda pintsli, rulli või värvipritsiga. Lisaks puidule võib värvida peaaegu kõiki materjale (ka metalli, betooni, lubi- ja tsementkrohvi). Värvitud pind jääb vastupidav ja ilusa välimusega peaaegu igaveseks kui jälgida värvimise ja hooldamise juhiseid. Väga hea katvusega! Toonitavad RAL- ja NCS-süsteemis.
Kui sa soovid värvida ilma suurt eeltööd tegemata:
Autentico Versante veekindlad kriidivärvid nakkuvad peaaegu kõigi aluspindadega ilma vana viimistlust eemaldamata või pinda kruntimata. Jääb ära suur eeltöö vana värvi eemaldamisega! Sobivad nii aiamööbli kui majafassaadi, ja kõige, mis jääb vahepeale, värvimiseks. On keskkonnasõbralikud ja väga hea katvusega.

Coloratum OÜ
Tammsaare tee 87, Tallinn
www.coloratum.ee

Sisestatud: 20.05.2020

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki