Artiklid ja uudised

ELKE Mööbli tootenopped alanud välihooajaks

Oodatud välihooaeg on käes! ELKE Mööbli salongidest ja äsja uue kuue saanud e-poest aadressil www.elkemoobel.ee leiab väga laia välimööbli ja – aksessuaaride valiku, mille hulgas on kõik vajalikrõdude, terrasside ja aedade sisustamiseks.

Tule tutvu valikuga ja proovi tooteid ELKE Mööbli sisustussalongis aadressil Tedre 55, Tallinn (salong on avatud E-R kell 11-17 ja L kell 11-15), või soeta tooted e-poest. NB! Paljud tooted koheseks ostmiseks laoseisus!

Click välitoolid ja Leaf laud. Tootja HOUE

Click välitoolid ja Leaf laud. Tootja HOUE

HOUE Click välitoolide sarja muudavad eriliseks plastikust ribid, mis kinnituvad raami külge individuaalselt ning muudavad istumise väga mugavaks. Click toolid on saadaval väga mitmes variatsioonis – käetugedega ja ilma, samuti kuuluvad sarja nutikad reguleeritava seljatoega toolidlamamistoolidkiiktoollounge-tool ja jalatugi.

Lehekujuline kergelt kolmnurkne HOUE Leaf bambusest ribidega kaunis välilaud mahutab kuni 9 inimest. Bambus muudab laua pea hooldusvabaks ja väga vastupidavaks.

Breeze välitoolid, Pure õuelaud ja On-The-Move abilaud. Tootja Cane-line

Breeze välitoolid, Pure õuelaud ja On-The-Move abilaud. Tootja Cane-line

Cane-line’i virnastatav Breeze tool ühendab kaunid ja elegantsed jooned, pakub suurt istemugavust ja vajab minimaalset hooldust. Nurga all olevad jalad ja punutud iste lisavad oma panuse toolile, mis on esteetiliselt väga kauni disainiga ning on samas ka väga mugav söögitool.

Puhaste joontega minimalistlik Cane-line'i Pure õuelaud on kriimustuste- ja UV-kindel. Keraamiline lauaplaat toetub pulbervärvitud alumiiniumist raamile. Laud on valikus erinevates suurustes ja paljudes viimistlustes lauaplaadiga.

Breeze kõrge seljatoega tugitool, On-The-Move lauakesed, Divine tumba. Tootja Cane-line

Breeze kõrge seljatoega tugitool, On-The-Move lauakesed, Divine tumba. Tootja Cane-line

Cane-line’i kõik Breeze sarjatooted sobituvad tänu oma elegantsele ja õhulisele disainile paljude eksterjööridega. Kindlasti kehtib see ka kõrge seljatoega Breeze tugitooli kohta. Unikaalne materjal kohandub istuja järgi, on kergesti hooldatav, UV-kindel ning säilitab oma värvi ja kuju aastaid.

Cane-line’i On-The-Move lauakese teevad rõdul, terrassil ja aias asendamatuks käepide, laua kergus ja äravõetav lauaplaat, mida saab vajadusel kandikuna kasutada. Valida saab kolme suuruse ja väga paljude värvitoonide vahel. Toode on mõeldud nii sise- kui välitingimustesse.

Cane-line’i Divine on praktiline täiendus nii suuremale terrassile kui ka väiksemale rõdule – käsitsikootud Divine tumbat saab lisaks madala istumisalusele kasutada külje peale keerates kõrgema istmena, jalatoena või siis täiendava lauana. Divine on tehtud ülimalt vastupidavast materjalist. Saadaval paljudes värvitoonides.

Nest välitool, Nest välitugitool, Nest välidiivan, On-The-Move lauakesed, Circle välivaip. Tootja
Cane-line

Nest välitool, Nest välitugitool, Nest välidiivan, On-The-Move lauakesed, Circle välivaip. Tootja Cane-line

UUS SARI: Cane-line’i Nest sarja tooted on heaks näiteks elegantsest punutud mööblist, millest õhkub modernsust. Varasemalt siseruumidesse mõeldud sari on uuendusena muudetud välitingimustesse sobivaks tänu plastikust kunstrotangile. Nest sarja kuuluvad kahekohaline diivantool ja tugitool.

Edge lauakesed. Tootja HOUE

Edge lauakesed. Tootja HOUE

Õue ja tuppa sobiv käepidemega nutikas HOUE Edge abilaud on valikus mitmes värvitoonis. Lauake on kaunis üksinda kui ka erinevates suurustes mitmekesi koos.

Palissade välitoolid ja Palissade Cone laud. Tootja HAY

Palissade välitoolid ja Palissade Cone laud. Tootja HAY

HAY Palissade on väga lai välimööblisari, kuhu kuuluvad erinevas suuruses lauad, toolid, tugitoolid,diivanid ja pingid. Palissade näeb ühtviisi hea välja rõdul, aias, kohvikus ja mujalgi. Tugev, aga mitte robustne, elegantne, aga mitte õrn.

Hee lounge-välitoolid. Tootja HAY

Hee lounge-välitoolid. Tootja HAY

Õue ning tuppa sobiv minimalistlik ja ajatu disainiga HAY Hee õuetoolide sari on aastaid disainisõprade lemmik. Sarja kuuluvad söögilauatool, laiem ja madalam lounge-tool ning kahes kõrguses baaripukid.

Click lounge-tool ja Click jalatugi. Tootja HOUE

Click lounge-tool ja Click jalatugi. Tootja HOUE

HOUE laiast Click sarjast leiab tavatoolist madalama Click lounge-tooli,, mille istumismugavust saab tõsta Click jalatoega. Kui rahvast on rohkem, saab jalatuge vajadusel ka täiendava istumisalusena kasutada. Tänu kompaktsetele mõõtudele sobib Click lounge-tool väga hästi ka rõdul kasutamiseks.

Conic välidiivan, On-The-Move lauakesed, Scatter välipadjad ja Spot välivaip. Tootja Cane-line

Conic välidiivan, On-The-Move lauakesed, Scatter välipadjad ja Spot välivaip. Tootja Cane-line

Cane-line'i On-The-Move lauakese teevad rõdul, terrassil ja aias asendamatuks käepide, laua kergus ja äravõetav lauaplaat, mida saab vajadusel kandikuna kasutada. Valida saab kolme suuruse ja väga paljude värvitoonide vahel. Toode on mõeldud nii sise- kui välitingimustesse. 

Cane-line’i Conic pehme mööbli sarja iseloomustavad mugavus ja paindlikkus. Uus moodulite ühendussüsteem võimaldab mooduleid kiirelt ümber paigutada ja sellega terrassile või aiale uus ilme anda. Conic esindab sundimatut ja luksuslikku stiili, mis muudab õuealad tänapäevaseks ja ajatuks. Moodul on varustatud ilmastikukindlate ja kiirelt kuivavate patjadega.

Moodulitest koosnev Level välidiivan. Tootja HOUE

Moodulitest koosnev Level välidiivan. Tootja HOUE

HOUE Level välidiivani tugevuseks on moodulite lai valik, millest saab soovi korral kokku panna tõeliselt suure ja luksusliku välidiivani või väikesele rõdule sobiva lahenduse. Level on valikus mitmes värvitoonis. Moodulite seast leiab ka lauamooduleid, mida saab kasutada kas eraldi või diivani osana.

Paon välitoolid ja Circle välilaud. Tootja HOUE

Paon välitoolid ja Circle välilaud. Tootja HOUE

HOUE Paon miksib põhjamaist kargust romantilise pehmusega. Metalli ja puidu kooslus mõjub hästi kergelt ja õhuliselt, mistõttu tundub Paon omal kohal väga erinevatest eksterjöörides. Istemugavust saab veelgi rohkem suurendada istmepatjadega. Laia sarja kuuluvad söögitoolid, madalamad ja laiemad lounge-toolid, kiiktoolid, pingid ja kõrgemad pukktoolid.

HOUE Circle on bambusest ribidega kaunis välilaud, mis on valikus kahes suuruses. Bambus muudab laua pea hooldusvabaks ja väga vastupidavaks. Väiksema suurusega laua ümber mahub istuma 6 inimest, suurema mahutab mõnusalt 8-10 inimest. Circle lauaplaadi keskel on graniidist alus, mis on mõeldud kasutamiseks kuumaalusena.

Circle välivaibad. Tootja Cane-line

Circle välivaibad. Tootja Cane-line

Cane-line’i Circle välitingimustesse sobivaks töödeldud köiest punutud vaip on valikus suuruses Ø140cm ja kolmes neutraalses värvitoonis.

Lighthouse küünlalaternate lai valik. Tootja Cane-line

Lighthouse küünlalaternate lai valik. Tootja Cane-line

Cane-line’i erinevates suurustes ja viimistlustes Lighthouse küünlalaternad lisavad õuealale mõnusat hubasust. Uudisena on S-suuruses Lighthouse’id valikus ka pruunikashallis ja rohelises värvitoonis. Peale õuehooaja lõppu saab laternaid toas edasi kasutada ja küünalde asemel laternatesse näiteks lillepotid asetada.

Grow taimekastid. Tootja Cane-line

Grow taimekastid. Tootja Cane-line

Cane-line’i metallist suuremõõtmelised Grow taimekastidon valikus kolmes ümmarguses suuruses Ø38-75cm ja ühes kandilises suuruses 90x30cm. Tänu oma mõõtmetele sobivad taimekastid ideaalselt efektseks taimeoaasiks nii koju kui ka välikohvikutesse, samuti sobivad nad toas kasutamiseks. Grow on valikus tumerohelise ja tumehallina.

Plant Box Two-Tier taimekast. Tootja ferm LIVING

Plant Box Two-Tier taimekast. Tootja ferm LIVING

UUS: Ilmastikukindel kahe tasandiga ferm LIVINGu Plant Box Two-Tier on uus täiendus väga populaarsele Plant Box taimekastile, mis sobib tuppa konsoollauaks ja rõdule või terrassile täiendavaks riiulipinnaks.

Plant Box Large taimekast ja Desert välitool. Tootja ferm LIVING

Plant Box Large taimekast ja Desert välitool. Tootja ferm LIVING

UUS: ferm LIVINGu Plant Box Large taimekast on veel üks täiendus laia Plant Box taimekastide sarjale. Võrreldes klassikalise Plant Box taimekastiga on tegu laiema ja madalama versiooniga, mida saab kasutada taimekasti ja riiulina, plaadiga kinnikaetult abilaua ja täiendava istumisalusena.

Hourglass lillepotid. Tootja ferm LIVING

Hourglass lillepotid. Tootja ferm LIVING

ferm LIVINGu Hourglass sarja kuuluvad suurtes mõõtudes volüümikad metallist lillepotid, mis moodustavad ühtse ansambli ning mida saab kasutada mõlemat pidi. Hourglass sobib kasutamiseks nii õues kui ka toas. Uudisena on Hourglass valikus XS-suuruses.

PC Portable juhtmevaba valgusti. Tootja HAY

PC Portable juhtmevaba valgusti. Tootja HAY

HAY laaditav PC Portable õuelamp valgustab rõdu, terrassi ja õueala mõnusalt hubase valgusega. Ühe laadimisega töötab lamp kuni 10 tundi. Lampi saab osta mustas, valges ja rohelises värvitoonis.

Carrie LED juhtmevaba valgusti. Tootja Menu

Carrie LED juhtmevaba valgusti. Tootja Menu

Menu Carrie LED valgustiga saab õuehooajast maksimumi võtta – käepidemega disain ja kuni 10 tundi kestev aku võimaldavad luua hubast ja mõnusat äraolemist kuni hommikuni. Carrie valgusti on saadaval viies värvitoonides. Heaks lisaks on kolm erinevat valgustugevuse taset.

Sisestatud: 25.06.2020

ELKE Mööbel sisustussalong

Tel.:
661 7320
Aadress:
Järve Tornid, Järve 2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki