Artiklid ja uudised

Kevadine värskendus - sinu kodus ja sinu meeleolus

Nüüd, kui kõik on puhas ja korras (aitäh, kevadine suurpuhastus!), uuenda oma kodu nende kevadiste kujundusideedega. Me ei räägi suurematest kodu remonditöödest ega aeganõudvatest isetegemisprojektidest - need kaunistamise ideed on tegelikult vaid ettekääne kaunistada pastelsete aktsentidega elutuba, kööki, söögituba, magamistuba või kontorit.

Too oma magamistuppa värvi - uued padjad, tekid, vaasid - kõik kevadistes helgetes toonides.


Nagu ka peeglid, loob ka selge mööbel illusiooni suuremast ruumist. Võta näiteks väike hommikusööginurgake: heledama ilme saavutamiseks kasuta heledaid toole ning sega juurde selgetes toonides aktsenttoone detailide näol.


Suundu antiigipoodi, vanaema pööningule või Home4you’sse, et leida väljapanekuks kommivärvilised klaasid. Paiguta need värvi või kõrguse järgi, luues riiulile lausa kunstiteose.


Asenda tumedad talvised toonid ja raskemad esemed pastelsete toonidega. Helesinine, pehme roosa ja sidrunikollane kajastavad küll kevadet, ent sobivad ka sooja ilmaga kuudeks (loe: suveks).


Lilled, lilled, lilled! Lilleline muster on iseenesest uimastav, kuid see tõesti särab, andes lauale elu ja särtsu.Allikas: Home4you.ee

Sisestatud: 21.04.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki