Artiklid ja uudised

Siselahendused bambusmaterjalidega

Mul on Sinuga hea lugeja heameel jagada MOSO Eesti järjekordset blogipostitust. Seekord vaatame lähemalt, kuidas bambusmaterjale kasutades on võimalik luua põnevaid ja jätkusuutlike siselahendusi. Vaieldamatult pakub bambus materjalina disaini osas piiramatuid võimalusi. Tänu väga laiale toodete valikule on lihtne lasta oma fantaasial lennata. Allpool leiate inspireerivaid näiteid MOSO hiljutistest projektidest.

Bambusest tisleriplaat/vineer - lõputud kasutusvõimalused!

MOSO bambuspaneelid on saadaval mitmes paksuses: 7, 16, 20, 25, 38 ja 40 mm ning see annab võimaluse neid kasutada mitmel erineval viisil. Näiteks saab 40 mm täispaneeli kasutada töötasapinna, ukse- või trepiplaadina ja ka paljudes muudes lahendustes. Erinevad vineeri visuaalid on Side Pressed (SP), Plain Pressed (PP) ja High Density (HD). SP ja PP pakuvad looduslikule bambusele ja HD troopilisele puidule iseloomulikku välimust. Aksenti saab lisada mattlaki või õli viimistlusega. Bambusest seinamaterjale saab hõlpsasti kombineerida ka teiste bambustoodetega, näiteks bambusparketiga .

Lexus Lounge Brussels Airport
Materjal: bambusest tisleriplaat 40 mm (SP)
Foto: Lior Teiter

Lexus Lounge Brussels Airport Materjal: bambusest tisleriplaat 40 mm (SP) Foto: Lior Teiter

Zoku Stuudiokorter 
Materjal: bambusest tisleriplaat (erinevad läbimõõdud)
Foto: Ewort Huibers

Zoku Stuudiokorter Materjal: bambusest tisleriplaat (erinevad läbimõõdud) Foto: Ewort Huibers

Flexbamboo - lahendus ökonoomseks renoveerimiseks

Flexbamboo on bambuslamellidest hästi kohaldatav mõisliku hinnaga viimistlusmaterjal, mis on saadaval rullide või lehtedena. Seda saab kasutada nii seinakatteks kui ka muudeks sisustuslahendusteks, näiteks mööbli katmine. Toote ainulaadsus seisneb materjali paindlikkuses, tänu millele saab Flexbamboo´ga katta ka kumeraid pindasid.

University Amsterdam
Materjal: Flexbamboo 2x15 mm, caramel
Foto: Wassenaar Interieurmakers

University Amsterdam Materjal: Flexbamboo 2x15 mm, caramel Foto: Wassenaar Interieurmakers

Bambusmaterjalid kogu oma hiilguses

Telekommunikatsiooniettevõtte Orange uue peakorter Pariisi lähedal Issy-les-Moulineaux's on kujundanud sisekujundusagentuur Viguier. Bambus on üks kolmest domineerivast materjalist ja arhitektid ei peljanud kasutada bambusest sisekattematerjale mitmel erineval kujul:
spooni kasutati auditooriumis akustilise paneelina ja uksekattena
paneele kasutati uste, auditooriumi toolide, käsipuude, käiguteede ja treppide ehituses
prusse ja talasid kasutati akustiliste lagede ja kardina taguste seintena

Sideettevõtte Orange peakontor Pariisi lähedal
Materjal: bambusspoon, erinevad bambuspaneelid, bambusprussid, bambusparkett
Foto: Daniel Osso

Sideettevõtte Orange peakontor Pariisi lähedal Materjal: bambusspoon, erinevad bambuspaneelid, bambusprussid, bambusparkett Foto: Daniel Osso

Kliki siia ja võta meiega ühendust!

Sisestatud: 25.08.2021

Bambuskeskus - eksootiline sisustus

Tel:
+372 5895 0720
Aadress:
Tervise 30 , Keila, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

 Kaheksa kaunist bambusest põrandaga kodu

Kaheksa kaunist bambusest põrandaga kodu

MOSO on suurima bambuspõrandate valiku ja edasimüüjate võrgustikuga ettevõte kogu maailmas. Tänaseks oleme tarninud bambuspõrandaid väga paljudesse kodudesse ja kontoritesse. Käesolevas artiklis tutvustan Sulle kaheksat vahvat kodu, mille interjööris mängivad võtmerolli just bambus ja bambuspõrand.

Õige bambuspõranda valik sõltub väga palju tulevasest kasutajast. Kas soovid pikki ja laiu laudu või hoopis peenemat ja huvitava mustriga parketti? Kas paigaldad põranda põrandaküttele või eelistad ,,klick” süsteemiga ujuvat põrandapaigaldust? MOSO bambuspõrandate võimalused ja lahendused on lõputud!

 Roheline tulevik ehituses: Kuidas EPD ja Bambuskeskus muudavad sinu ehitusprojekti jätkusuutlikumaks.

Roheline tulevik ehituses: Kuidas EPD ja Bambuskeskus muudavad sinu ehitusprojekti jätkusuutlikumaks.

Ava oma silmad rohelisemale tulevikule: Kas teadsid, et ehitussektor on üks peamisi süsinikdioksiidi heitkoguste allikaid maailmas? Kujutle, kui iga sinu ehitus- või renoveerimisprojekt aitaks kaasa puhtamale ja rohelisemale planeedile. See pole mitte ainult võimalik, vaid muutub järjest olulisemaks tänu EPD-le ehk toote keskkonnadeklaratsioonile ja jätkusuutlikele materjalidele, nagu need, mida pakub Bambuskeskus.

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

Kui oled otsustanud hakata ehitama terrassi või olemasolevat kohendama, siis valides materjali on kindlalt Sinu jaoks oluline, et terrass oleks kauakestev, vähest hooldust vajav ja samas kena välimusega. Eestis on enamus terrasse ehitatud pigem pehmemast okas -või lehtpuidust (mänd, haab, lehis) või komposiitmaterjalist. Aga need ei pruugi olla ainsad materjalid kaasaegse terrassi ehitamiseks. Kas Te olete näiteks kuulnud uuest bambusest terrassilaudisest - Bamboo X treme?

vaata kõiki