Artiklid ja uudised

Kolimisteenus Tallinnas ja Harjumaal


Kolimisteenus on oluline, kuid siiski tülikas protsess, mis nõuab aega, vaeva, mida tuleb lihtsalt kaelast ära saada. Usaldage seda meie professionaalsele kolimise spetsialistide meeskonnale, kes võtab vastutuse täislahendusega kolmisteenuse läbiviimiseks. Alates mööbli lahtivõtmisest ja pakkimisest kuni kolitava vara uude asukohta transportimise, tuppa viimise ja kokkupanemisega. Kontori kolimisteenus, korteri kolimine või eramaja kolimine toimub kiiresti ja tõhusalt, individuaalne ja paindlik lähenemine Teie kolimise läbiviimiseks. Vajadusel, enne kolimist, külastame objekti, et hinnata töömahtu ja kolimisele kuluva aega.

Kolimisteenus "Uksest Ukseni"
Teostame kodu- ja kontori kolimise peamiselt Tallinna linnas ja Harjumaal. Kui Teie kolimise lähte- või sihtkoht on nimetatud piirkonnas, siis teatame rõõmuga, et peamine tingimus meiega koos kolimiseks on läbitud. Samuti on meie kolimisteenus saadaval, kui lähte- või sihtkoht on väljaspool Eestit. Teostame ka vana mööbli utiliseerimist. Andke lihtsalt meile julgelt oma soovist teada ning vastame Teile, kas ja millal saame Sind aidata.


Kolimis valdkonnas omame pikaajalist kogemust, seda nii Eestis kui ka välismaal praktiseerides. Meie kolimisteenused on saadaval ka õhtustel kellaaegadel ja ka enamik nädalavahetustel.

Teenused, mida me pakume:

- Kodu- ja kontori kolimisteenused.
- Abi kolimisel ja kolijate rent.
- Tõsteteeus korrusele ja mööbli liigutamine.
- Mööblivedu, veoteenused ja kaubavedu.
- Rahvusvaheline kolimisteenus. Kolimine välismaale ja välismaalt.
- Ehitusmaterjalide vedu ja tõsteteenus korrusele.
- Vana mööbli ja kola äravedu jäätmejaama www.aravedu.ee
- Eritõstetööd, seifide ja klaverite vedu ja tõsteteenus.

Sisestatud: 22.09.2021

Uksest Ukseni

Tel.:
550 4141
Aadress:
Mustamäe tee 6b, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Osale konkursil Kodu Kauniks 2014!

Osale konkursil Kodu Kauniks 2014!

Nüüd on aeg võtta vastu otsuseid, osaleda ühel tõeliselt heas ettevõtmises ja saada teenitud tasu tehtud töö eest!
Konkurss Kodu Kauniks 2014 on alanud! Ootame võistlusele osalema kõiki toredaid ja tublisid kodu- ja aiahuvilisi, olenemata vanusest, elukohast või perekonna suurusest. Auhinnafond on sel aastal 20 000 eurot ning lisaks pea- ja eripreemiatele saavad auhinna ka kõik konkursil osalejad.
Aita leida ja tunnustada ilusaid kodusid, huvitavalt kujundatud aedu ja põnevaid ideid!

vaata kõiki