Artiklid ja uudised

2022. aasta vannitoatrendid: tee vannitoast oma kodu lemmikpaik!


Vannituba on igas kodus kindlasti üks olulisemaid ruume. Just siin valmistume eesootavaks päevaks, võtame kiire elutempo juures aja maha ning veedame väärtuslikud hetked kas üksi või koos mõne pereliikmega. Mis võiks olla veel parem põhjus, et muuta vannituba üheks väga eriliseks paigaks? Sinu kodu lemmikkohaks, kus aeg lihtsalt peatub? Ja teha seda viisil, mis peab ajaproovile vastu. Kuidas seda aga saavutada? Kvaliteetsete materjalide, nutikate funktsioonide ja ajatult kauni disainiga.

Kvaliteet, mis paitab meeli
Vannituba ei ole koht, kus iga moevooluga kaasa joosta. Pealegi, meie valitud lahendused peavad meid teenima keskmiselt 20 aastat – ja lisaks olema igapäevaseks kasutamiseks võimalikult mugavad. Alustada võiks kvaliteetsetest looduslikest toormaterjalidest, milleks sobib hästi vannitoakeraamika. Vähe on materjale, mis suudavad keraamikaga selle loomulikkuse, vastupidavuse ja stabiilsuse poolest võistelda. Lisaks loob keraamika vannitoas tõeliselt nauditava atmosfääri, hellitades kõiki sinu meeli. Keraamikast saab luua voolavate kontuuridega, täpselt tahutud nurkadega ja koguni orgaanilise kujuga vorme. See näeb ühteviisi hea välja nii läikiva kui ka sametiselt mati pinnatöötlusega. Lisaks on seda mõnus katsuda.


Maalähedased toonid ja loodusliku puidu välimus
Teame, et värvid ei hiilga just pikaealisusega. Värviekspert Gesa Hansen on aga teist meelt. Artise valamukollektsiooni jaoks valis see saksa-taani päritolu disainer teadlikult tagasihoidlikud ja maalähedased, loodusest inspireeritud toonid. Ta selgitab: „Värvide omavaheline kombineerimine on lihtsam, kui me arvame. Emake loodus näitab meile, kuidas seda teha: piisab, kui vaadata lilleaasa, kus erinevad erksad ja nii-öelda kontrastsed värvitoonid moodustavad omavahel segunedes kütkestava terviku.“ Perfektse tulemuse saavutamiseks katseta Artise uusi värve: Finioni valamukapid on saadaval looduslähedastes oliivi- ja liivakarva toonides või elegantse vineerist viimistlusega, samas kui Subway 3.0 vannitoamööbel paitab silma loomulike toonide ja puiduimitatsiooniga.

Villeroy-boch.eu

Sisestatud: 21.01.2022

Villeroy & Boch/ Gustavsberg

Tel:
646 0312
Aadress:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kastepiisast inspireeritud vannitoakollektsioon

Kastepiisast inspireeritud vannitoakollektsioon

Keskkond mõjutab üha enam disaini, selgus eelmisel nädalal Saksamaal toimunud maailma juhtival küte-õhk-vesi teemalisel messil ISH 2023. Üha õhemate servadega keraamika tähendab vähem materjali, väiksemat transpordikulu ja väiksemat süsinikujalajälge. Seda põhimõtet järgib ka Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsioon Antao, mis mängib täiuslikult ebatäiusliku kastepiisa kujuga. Eriliseks teeb kollektsiooni see, et nii nagu looduses ei ole olemas kahte ühesugust kastepiiska, on ka sarja iga valamu suuruse jaoks välja töötatud eraldi kuju.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

„Eesti inimesed on hakanud säästlikumalt käituma ja paljud rahakotti säästvad tarbimisotsused säästavad ka loodust,“ tõdes Villeroy & Boch Gustavsberg Eesti projektijuht Erki Orav. Kui 15 aastat tagasi ei kütnud A-energiaklassi segisti üldse kirgi, siis täna on see tõusnud Eestis nr 1 tähtsusega valikuks, tõi ta näiteks. Samuti on näha inimeste soovi vett säästa. „Vannitoas kulub 70% kogu kodu veetarbimisest ja sellest omakorda umbes 30% loputatakse sõna otseses mõttes otse alla, sest inimene käib keskmiselt 5 korda päevas tualetis,“ rääkis Orav.

Valgus ja vari: Pantone kuulutas halli ja kollase 2021. aasta värvideks

Valgus ja vari: Pantone kuulutas halli ja kollase 2021. aasta värvideks

Tegemist oli tasavägise võistlusega, millel ei olnud selget võitjat – Pantone Color Institute kroonis
2021. aasta värvideks halli (Ultimate Grey) ja kollase (Illuminating). Selline ambivalentsus oli
kahtlemata sihilik: väljendab ergas kollane ju uut algust, enesekindlust ja rõõmu, Ultimate Grey aga
rõhub ratsionaalsemale suhtumisele. Siit järeldus: valgus ja vari on tihtipeale omavahel sedavõrd
tihedalt seotud, et suisa sõltuvad teineteisest.

vaata kõiki