Artiklid ja uudised

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse kodu jaoks

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse kodu jaoks. – siseviimistlusest kuni sisekujunduseni. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid, millega on tehtud tuhandeid kodusid trendikaks.

Hektor Light
Hektor Light edastab nõuandva materjali kuidas kodukontorit valgustada.

replica watches
1:1 best edition replica watches
高仿手表

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

3D Sisustus – tehasekauplus
Kodukontorisse Eestis valmistatud diivanvoodi 3D Sisustus- tehasekauplusest
Softrend
Kõige multifunktsionaalsem töölaud, millele sülearvutit ja märkmikku toetada, on diivanilaud Alfred. Saad sellega tööd teha diivanil ja tugitoolis istudes või kolida oma töönurk ajutiselt kasvõi magamistuppa. Kerge ja optimaalsete mõõtudega töölauaga on lihtne asukohta vahetada.
Õhtusel ajal on Alfred hea lauake, kuhu teekruusi või telekapulti elutoas toetada või millelt külalistele suupisteid serveerida.
Tule proovi Softrendi salongis Sisustus E Kaubamajas või telli kohe e-poest .

Diivanilaud Alfred Allikas: softrend.ee

Diivanilaud Alfred Allikas: softrend.ee

Sisustus+
Funktsionaalne ja taskukohane aknakate kodukontori.
Alumiiniumribakardinad on ühed populaarseimad tehnilised aknakatted.

Kasutajasõbralikkus, vastupidavus ja soodne hind on põhjus, miks paljud just alumiiniumribakardinad eelistavad. Need on kerged ja minimalistlikud, erinevate struktuuride ja väga laia värvivalikuga.
Loomaks kodukontoris hubast atmosfääri, sobivad puidust ribakardinad ideaalselt. Ribakardinate abil saad reguleerida tuppa tuleva valguse hulka ja suunda, seetõttu on tegemist targa ja praktilise valikuga.

Meilt leiad alumiiniumist- ja puidust ribakardinaid, tule tutvu näidistega meie Sisustsuspluss salongis.

Sisestatud: 21.02.2022

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeeditrendid 2024

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide kasutamine interjööris on aegade jooksul läbi elanud erinevaid populaarsuse perioode, kuid praegu on tapeedid tõeliselt moes! Üheplaanilised värvitud seinad, vaid ühte tooni hallid ja beežid kujundused on jäämas tagaplaanile ning selle asemel võtavad maad julgemad värvid, erinevad tekstuurid ja suuremad mustrid. Tapeet muudab kodud kodusemaks, toad hubasemaks ja elu rõõmsamaks ning on üks parimaid viise kodule isikupära lisamiseks. Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Viimastel aastatel on suvi meile pakkunud korralikke kuumakraade. Suurema osa aastast ootame kannatamatult suve, kuid kui kõrge temperatuuri ja lõõmava päikesega suvi kätte jõuab, siis oleme kimpus üle kuumenevate kodudega.

Oma osa mängib kindlasti see, et trendiks on väga suurte aknapindadega korterid ja majad. Seetõttu otsitakse üha enam võimalusi temperatuuri kontrollimiseks, et saaks kodust olemist ja toimetamist nautida.

Koduse temperatuuri reguleerimiseks on mitmeid võimalusi, kuid meie käisime Sisustus+ salongi konsultandi Mailise käest uurimas, milliseid aknakatteid on võimalik liigse suvekuumuse peletamiseks oma koju valida.

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki