Artiklid ja uudised

Berliini Disaininädala vallutavad ROMB ja NOBLE

Radis Furniture’ pakub rohkem inimlikkust ja värskust juba 18.-22. mail Berliinis.

BNDNWK’ 2022 toimub Kurfüstendammil Alhambra Berlin hoones ja on jagatud mitmeteks näitusteks. Otse linna südamesse saadab Radis Furniture’ sahtlitega kummuti ROMB ja uue NOBLE TV-aluse, mida on võimalik nüüd saada sisearhitektidele väga meeltmööda Forescolor materjalist. See uudne materjal on saadaval paljudes orgaanilistes mahedates toonides ja toodetud formaldehüüdivabade vaikudega. Radis Furniture’ mööblikollektsioone saab alati valmistada ka evergreen materjalivaliku hulgast: kasevineer, filmivineer ja tammespooniga vineer. A State of Design perspective on disaininädala sattelliitnäituse selle aastane teemakäsitlus. Kureeritud kevadnäitusel Alhambras Radis Furniture’ poolt Eestit esindavad mõlemad tootesarjad on disaininud Raul Abner.


Mis on tuttuus Radis Furniture’l?

2022. aasta kevadised trendsetterid on pööratava lauaga kummut FOLDY, riiul GRID ja kummutid MAZE, LOXI ning ROMB. Need mööblikollektsioonid on saadaval lisaks ka uue Forescolor-materjaliga. 2022. aasta kollektsioonidest lähemalt: radis.ee

Valik tootelinke:

Riiul GRID
pööratav laud kummutiga FOLDY
ROMB kummut Forescoloriga

Sisestatud: 05.05.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

vaata kõiki