Artiklid ja uudised

SOUNDCONTROL müraisolatsioon

SoundControl – toimiv lahendus vihma- ja tuulemüra märkimisväärseks vähendamiseks KLASSIK ja VALTSPLEKK-KATUSE korral.


Õhukesest metall-lehest toodetud ning madalama kaldega katustele paigaldatud katusekatted tekitavad tugeva vihmasaju ja tuultele avatud maastikel tormi korral ülemäärast müra. Korralikult soojustatud katusealuse korral jääb võimalik müra küll nõuetekohaseks, kuid valtsplekk-katuste ja Klassik profiili korral saab oluliselt parandada tuulest tekkivat vibratsiooni. Selleks kasutatakse plekipaanide alla paigaldatavat heliisolatsioonitihendit või kogu paani alust katvat SoundControl kangast. SoundControl kanga korral ei pea paigaldama heliisolatsioonitihendit.

SoundControl on tootmise käigus paanidele alla kleebitud kangas, mis ei sisalda materjalidele või tervisele ohtlikke kemikaale, on resistentne bakteritele ning annab tajutava tuule- ja vihmamüra vähenemise kuni 35%. Mõõdetav mürataseme langus kuni 6 dB.

Avatud katusealuste (tootmishooned, spordisaalid, laod jt.) korral vähendab tagasipeegelduvaid helisid kuni 40%.

SoundControl kangast pakume katuseprofiilile Klassik Klassik ja valtsplekk-katustele. Riba laius 420mm.

– Vähendab vihma- ja tuulemüra 6db, tajutav müra vähenemine kuni 40%
– vähendab kondensaadi tilkumist katusekatte all, kuid ei ole kasutatav aluskattena
– parandab paigalduskiirust ja -mugavust
– resistentne bakteritele

Sisestatud: 11.05.2022

Toode AS Peakontor ja Esindused

Tel:
659 9400
Aadress:
Kasesalu 2, Saue, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Päikesepaneelide ja turvatoodete korrektsest kinnitamisest kaldkatustele

Päikesepaneelide ja turvatoodete korrektsest kinnitamisest kaldkatustele

Ambitsioonikatest kliimapoliitika eesmärkidest ajendatud ning geopoliitilistest vapustustest võimendunud energiakandjate hinnatõus, kohatine defitsiit ja võimalik ebastabiilsus varustuskindluses on hüppeliselt suurendanud huvi taastuvenergialahenduste kasutuselevõtuks nii tööstuslikes mahtudes, kui ka kodumajapidamistes. Esmakordselt tajutakse energiatõhusa hoone eeliseid rahakotis tuntavalt ning enam tähelepanu osatakse pöörata efektiivsetele kütte-, ventilatsiooni ja elektrilahendustele uusehitiste korral ning vanema hoone renoveerimist käsitleda kulu asemel investeeringuna.Sarnane mõtte- ja teguviis puudutab kitsamalt ka katuseehitust, kuid entusiastliku pealehakkamise juures tasub hoolikalt läbi mõelda kasutatavad lahendused ja tooted nii, et vältida aastakümneteks kestmaloodud uue katuse eluea olulist lühenemist või lausa kahjustamist.

Teraskatus ja päikeseenergia – terviklik rohemõtlemine

Teraskatus ja päikeseenergia – terviklik rohemõtlemine

AS Toode on Eestis, aga ka teistes Balti riikides ja Soomes teraskatuseid tootnud, müünud ja paigaldanud enam kui kolm aastakümmet. Meie katuste all tunnevad kümned tuhanded pered ja koduomanikud muretult end sügistormides, suvistes äikesehoogudes ja katustele kogunenud elevust tekitavate lumehangede all. Teraskatus on soodne, kiiresti paigaldatav ning põhjamaade kliimasse sobivaim valik. Lisades teraskatusele selle paigalduse käigus päikest püüdvad paneelid, saab panna uue katuse ka raha teenima. Ajapikku hakkab katus maksma selle peremehele pealegi.

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katusetarvikute artikli esimeses osas oli juttu vihmaveesüsteemidest. Teises osas jätkame redelite ja platvormidega. Kui valik on langenud metallist katusekattele, tasub tõsiselt mõelda korstnate hooldamisele – plekk-katus on libe ja juba 20* kalde korral ning sellel liikumine ilma julgestusvahenditeta on ohtlik. Eestis ei ole küll veel kindlat normatiivi, millisest kaldenurgast alates peaks redeleid ja platvorme kasutama, kuid erialaliidud on selle teemaga juba tegelemas.

vaata kõiki