Artiklid ja uudised

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

Tutvu NOBLE kollektsiooniga siin

 BNDNWK 2022 Alhambra Berlin’is pakkus värskemat Radis Furniture loomingut. Foto: Radis Furniture.

BNDNWK 2022 Alhambra Berlin’is pakkus värskemat Radis Furniture loomingut. Foto: Radis Furniture.


Tuuni end Tallinna lainele!

Tutvu trendikaga Forescolor betooni tooni puhvetkapiga ROMB siin

Radis Furniture tutvustas uut riiulit GRID ja pöördlauaga puhvetkappi FOLDY viimasel Tallinna interjöörimessil. Idea alal olid lisaks uutele tulijatele MAZE, NOBLE ja ROMB sarjad ning LIFTi kodukontor. Materjalivalik on täienenud ja sellega oli hea messil tutvust ka teha.

GRID, FOLDY, MAZE, ROMB ja LIFT kodukontor interjöörimessil Tallinnas. Foto: Radis Furniture.

GRID, FOLDY, MAZE, ROMB ja LIFT kodukontor interjöörimessil Tallinnas. Foto: Radis Furniture.

Sisestatud: 19.06.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Ootamatult tulnud saavutus enne pühi: 10-aastaseks saanud mööblitootja Radis Furniture’ manifesteeris LIFT-riiuli loodussõbraliku Valchromat’iga

Käes on taaskord aeg, millal vaatame tagasi käesolevale aastale ja kõigile tublidele tegudele, mis said alustatud ja nii paljudki neist täide viidud. Radis Furniture’ jaoks ei piirdu tagasivaatamine mitte ainult käesoleva aastaga, vaid võtame kokku 10 tegevusaastat. Ühtäkki mõjub dekaad tegemisi hoomatavana. See on.olnud pikem protsess ja meil on hea meel kõigi nende üle, kes on oma panuse selles tegevuses andnud.

vaata kõiki