Artiklid ja uudised

Patareidega jõulutuled loovad õdusa interjööri

Pühadeaja lahutamatuks osaks on on jõulutuled ja seda muidugi põhjusega, sest need aitavad luua koju mõnusa ja rahuliku meeleolu. Jõulutulede populaarsus on niivõrd suur, et lisaks klassikalistele valguskettidele ja tulukestele on võimalik soetada ka patareidega jõulutuled, mis on mugavad kasutamiseks erinevatel viisidel. Nii aknaraamide kaunistamiseks, kuusepuu ehtimiseks, aga ka erinevate kaunistuste loomiseks. Siit leiad ideid, kuidas patareidega jõulutuled enda kasuks tööle panna ja imeline kodu kaunistada.


Väiksemad patareidega jõulutuled erinevate kaunistuste loomiseks
Valides väiksemad ja lühemad patareidega jõulutuled, saad neid lisaks riputamisele kastuda ka erinevate kaunistuse loomiseks. Näiteks vali välja mõned klaaspudelid, vaasid või purgid ja aseta sinna sisse jõulutuled, et luua väikesed lambikesed enda kapi, aknalaua või hoopiski jõululaua kaunistamiseks. Nii saad taaskasutada mõnda klaaspurki, mis on üle jäänud või lillevaasi, mis parasjagu ei leia kasutust.

Kui armastad teha uksepärgasid, siis punu patareidega jõulutuled sinna ümber ja kaunista enda välisuks kauni ja särava pärjaga. Aga miks mitte võtta mõni traadist ring, kaunistada see meelepäraste okste ja muude dekoratsioonide ja jõulutuledega ning riputada see hoopiski akna kohale. Variante, kuidas saad patareidega jõulutuled ära kasutada, on palju.

Patareidega jõulutuled kaunistavad iga sinu kodu nurka
Jah, täpselt nii! Kui vooluvõrku ühendatavad tulukesed vajavad lähedal olevat pistikupesa, siis patareidega jõulutuled saad asetada igale poole, olenemata sellest, kas seal läheduses on mõni pistikupesa või mitte. Nii saad enda loovusel lasta lennata ja luu väga vingeid ja toredaid lahendusi, mida ei osta oodatagi. Aseta patareidega jõulutuled akende kohale või hoopiski lakke. Miks mitte kaunistada nendega oma voodi peatsit või luua tulukestes põnevaid kujundeid seintele. Ammuta inspiratsiooni Pinterestist, Instagramist või mujalt ja kaunista enda kodu säravaks, aga hubaseks paigaks, kus on tore veeta aega koos enda kõige paremate ja kallimate inimestega.

Patareidega jõulutuled e-poest
Kust leida suures valikus jõulutulukesi? Muidugi laia valikuga e-poodidest. Üheks võimaluseks on visata pilk peale Kaup24 või Hansapost tootevalikule ja leida sealt ideaalsed patareidega jõulutuled, mida soovid endale soetada. Jõulude eel täituvad poed rahvamassidega, selleks, et seda vältida, saabki soetada vajalikud tooted e-poest ja seda kodust lahkumata. Soeta patareidega jõulutuled enda kodu tarbeks või üllata nendega oma kallist meest või kedagi teist kallimat. Kui dekoratsioonid ja jõulutuled on pühadeks soetatud, saad keskenduda rahus jõulukinkide valimisele lastele ja teistele olulistele inimestele sinu elus. Leia enda jaoks mugavaimad ja nutikamad viisid, kuidas vajaminev koju soetada ning naudi pikkades järjekordades seismise asemele enda pere seltsi. Loodame, et leidsid mõtteid enda kodu kaunistamiseks! Head saabuvat pühadeaega!

Sisestatud: 31.10.2022

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Kui seinte värv ja tapeedimuster on peale pikka kaalumist lõpuks välja valitud ning mööbel ja lambid ostetud, pole kodu sisustamise tööd veel kaugeltki läbi. Et luua ideaalne interjöör, mis sobitub nii elanike ilumeelega kui ka uusimate moesuundadega, tuleb kindlasti läbi mõelda ka väikseimad detailid ja see, kuidas need omavahel sobituvad. Raske on ette kujutada hubast kodu ilma lillede, maalide või küünaldeta, kuid ka ilma pleedideta.

vaata kõiki