Artiklid ja uudised

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Kõik, kes on kunagi kodu sisustanud või seda sisustamas, teavad kui keeruline see võib olla. Neid detaile, mis tuleb selle käigus läbi mõelda, on palju. Kõige enam peavalu võivad tekitada olukorrad, kus on vaja mõelda lahendus väiksemasse ruumi. Selliseid funktsionaalseid ja nutikaid mööbliesemeid õnneks jagub ja üks populaarsemaid on meie hinnangul väike diivanvoodi. Seda, miks peaksid kaaluma selle soetamist, saad lugeda juba alljärgnevalt.


Väike diivanvoodi on multifunktsionaalne lahendus
Nii suur kui ka väike diivanvoodi on kasutatav samaaegselt kui mõnus ja pehme sohva, aga lahtivõetuna ka kui voodi. Sellise disainiga diivanvoodid on olnud populaarsed juba aastaid ja tundub, et see pole kuhugi raugenud. Sellel on loomulikult ka oma põhjus: suur kui ka väike diivanvoodi on ääretult praktiline ja multifunktsionaalne. Samuti leiab neid erinevast materjalist, nii naturaalsest kui ka kunstlikust nahast, aga ka erinevatest tekstiilidest.

Väike diivanvoodi on ideaalne sohva väiksemasse elutuppa. Kuna diivan on elutoa keskne mööbliese, siis seda ei saa nii kergelt asendada mõne muu mööbliesemega. Kui tegemist on väiksema elutoaga, siis väike diivanvoodi ajab asja suurepäraselt ära. Sa saad võõrustada sellel enda sõpru ja nautida seriaalide vaatamist või raamatute lugemist pärast pikka tööpäeva. Leidmaks just ideaalsed diivanvoodi, heida pilk laia valikuga Hansaposti või Kaup24 e-poodidesse - neilt leiab mitmete brändide tooteid erinevaid hinnaklassist, et saaksid valida just endale sobiva.

Lisaks sohvale, on väike diivanvoodi ka lisa magamiskoha eest. Kas sulle meeldib majutada enda sõpru ja sugulasi? Kui nii, siis ehk oled juba olnud olukorras, kus sa ei tea, kuidas majutada kõik inimesed ära. Kui vahest pole ruumi eraldi külalistetoaks, siis väike diivanvoodi elutoas ajab asja ära. Tee see lahti, kui sinu külaline soovib magama heita ja pane hommikul uuesti kokku, et seal peal mõnusalt koos oma heade tuttavatega kohvi nautida.

Väike diivanvoodi võib olla ka osa kodukontori või külalistetoa sisustusest
Kui eelmises lõigus rääkisime võimalustest, kuidas hoida diivanvoodi lahendusega ruumi kokku, siis siin jagame ideid, kuidas seda kasutada ka teiste tubade sisustuses. Ehk on sul just suur ja ruumikas kodu, kus on ruumi ka kodukontori ja külalistetoa jaoks? Kui nii, siis sa võid kaaluda väikese diivanvoodi kasutamist just nendes tubades. Päeval on diivanvoodi kasutusel kui mõnus sohva, millele töö pausidel peale heita. Külaliste saabudes saad sellest luua mugava magamiskoha, kus enda häid tuttavaid võõrustada. Mõned inimesed arvavad jätkuvalt, et diivanvoodid ei ole mugavad magamiseks, kuid tegelikkuses ei vasta see tõele. Paljud kvaliteetsed diivanvoodid on mugavad magamiseks: proovi ise järele ja sisusta mõni tuba väikese diivanvoodiga, et luu kodu, mis on täis nutikaid lahendusi.

Sisestatud: 30.11.2022

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Kui seinte värv ja tapeedimuster on peale pikka kaalumist lõpuks välja valitud ning mööbel ja lambid ostetud, pole kodu sisustamise tööd veel kaugeltki läbi. Et luua ideaalne interjöör, mis sobitub nii elanike ilumeelega kui ka uusimate moesuundadega, tuleb kindlasti läbi mõelda ka väikseimad detailid ja see, kuidas need omavahel sobituvad. Raske on ette kujutada hubast kodu ilma lillede, maalide või küünaldeta, kuid ka ilma pleedideta.

Prantsuse koduinterjöör on võluvalt muretu

Prantsuse koduinterjöör on võluvalt muretu

Prantslased on inimestena ja natuurina sageli jutuaineks ja neid tuuakse oma võluva, kuid pingutamata seksapiilsuse ja muretuse tõttu tihti eeskujuks. Olla prantslaslikult šikk ja stiilne ei ole mõnele teisele rahvusele loomulikult lihtne, kuid on siiski imetlusväärne.

Samasugust mõnusat boheemlaslikku, kuid samas väga läbimõeldud joont järgivad prantslased ka oma sisekujunduses. Prantsuse Riviera maanteereis ja maalilised vaated võivad tekitada tahtmist ka oma koju tuua lõunaeuroopalikku hõngu ja helget meelelolu. Milliste võtetega seda saavutada?

vaata kõiki