Artiklid ja uudised

Unikaalsed tarvikud sinu stiilsesse aeda

Jahe talv on peagi lõpusirgel ja varsti on õhus uuesti tunda kevade hõngu. Saabub värvide, õitsemise ja looduse tärkamise hooaeg. Kõik, mida hing ihkab, on istuda oma aias, nautida sõprade head seltskonda või olla isegi üksinduse õndsuses koos mõne hea raamatu ja tassi kohviga.


Juba praegu on ideaalne aeg mõelda oma aia peale. Sinu kaunis aiakujundus nõuab kindlasti renoveerimist ja kaunistamist. Unikaalne aiakujundus nõuab aga tarvikuid, mis lähevad oma stiiliga kaugemale kui puuokste lõikamiseks vajalik redel või näiteks pesuvahendid, lapid ja käsnad, mida kasutad oma aias puhtuse ja korra loomiseks.

Jätka lugemist, et saada ideid stiilse aiakujunduse kohta. Oleme koostanud nimekirja aiatarvikutest, mida võid unikaalse aia loomiseks kasutada igal ajal ja igal pool.

Rippuvad korvid
Kaunis käsitööna valminud vooderdistega rippuv korv on hädavajalik aiatarvik igale inimesele, kes plaanib oma aeda sisustada ja stiilseks muuta Peamine põhjus on korvi ilu, aga ka kompaktne kuju. See näeb välja nagu lillekimp, mis olenevalt lilledest ja sinu hoolitsusest väljendab aias aastaringselt särtsu ja värskust.

Võid rippuva korvi riputada puule või aianurka ja see võib muuta iga pimeda ja igava nurga värviliseks ja õitsvaks. Rippuva korvi eeliseks on ka see, et seda saavad kasutada looduse sõbrad, kellel pole aeda või aias palju ruumi, aga kellel on rõdul olemas hubane nurgake. Akende taha riputatavad korvid võivad anda sulle täiusliku hommikuvaate, mida kevadhooajal hing ihkab.

Küünalde hoidja
Kindlasti oled näinud ilusat lillede ümber kasutatavat küünlade hoidjat. See müstiliselt mõjuv aksessuaar võib olla sinu aeda täiuslik lisatarvik, kuna see aitab sul ühendada lillede ilu ja küünalde rahu.

Vilkuvaid küünlaid ja lillede ilu ühendav alus võib sinu aia iga nurga pimestavalt kauniks muuta. Võid seda kasutada oma terrassil, rõdul või avaras aias. See on kohustuslik element iga aia kaunistamise entusiasti jaoks.

Linnusöötjad
Aia kaunistamine on kunst. See on kunst, mille kaudu sa peegeldad ideid iseendast. See on ka põhjus, miks öeldakse, et igas aias ja igas ruumis on sees oma lugu. Aeda vaid aitab esitada oma disaineri lugu.

Aiaruumi kujundades ei tohi kunagi unustada loodust ennast ja selle tähtsust sinu aeda ilu lisamisel. Seetõttu peaksid kõigi oma aiatarvikute hulka lisama ka linnusöötjad. Linnusöötjad on atraktiivne ja hea viis oma aia kaunistamiseks ja ka loodusele vajaliku ruumi andmiseks. Muuda oma aed kõigi jaoks meeldivaks ja rõõmsaks kohaks.

Lillevarre toetajad
Iga tarvik ei pea olema esteetiline. Aiakujundus ei tähenda ainult esemeid ja kõikehõlmavat suursugusust. Igal tarvikul peaks olema ka oma funktsionaalne eesmärk ja moodus sinu taimede säilitamiseks.

Võiksid oma aeda vajalike tarvikute nimekirja lisada ka lillevarre toetajad. See on kasulik toode, mis võimaldab rippuvaid lilli toetada. Kodu ja aeda kaunistav toode sobib hästi taimedele, mis vajavad kasvamisel varre toestamist, et mugavalt oma kõrgust säilitada ning kasvada. Sellesse tootesse tuleks kindlasti investeerida aia disaini ja ilu ümbermõtestamisel.

Sisestatud: 19.01.2023

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Kui seinte värv ja tapeedimuster on peale pikka kaalumist lõpuks välja valitud ning mööbel ja lambid ostetud, pole kodu sisustamise tööd veel kaugeltki läbi. Et luua ideaalne interjöör, mis sobitub nii elanike ilumeelega kui ka uusimate moesuundadega, tuleb kindlasti läbi mõelda ka väikseimad detailid ja see, kuidas need omavahel sobituvad. Raske on ette kujutada hubast kodu ilma lillede, maalide või küünaldeta, kuid ka ilma pleedideta.

Prantsuse koduinterjöör on võluvalt muretu

Prantsuse koduinterjöör on võluvalt muretu

Prantslased on inimestena ja natuurina sageli jutuaineks ja neid tuuakse oma võluva, kuid pingutamata seksapiilsuse ja muretuse tõttu tihti eeskujuks. Olla prantslaslikult šikk ja stiilne ei ole mõnele teisele rahvusele loomulikult lihtne, kuid on siiski imetlusväärne.

Samasugust mõnusat boheemlaslikku, kuid samas väga läbimõeldud joont järgivad prantslased ka oma sisekujunduses. Prantsuse Riviera maanteereis ja maalilised vaated võivad tekitada tahtmist ka oma koju tuua lõunaeuroopalikku hõngu ja helget meelelolu. Milliste võtetega seda saavutada?

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Kõik, kes on kunagi kodu sisustanud või seda sisustamas, teavad kui keeruline see võib olla. Neid detaile, mis tuleb selle käigus läbi mõelda, on palju. Kõige enam peavalu võivad tekitada olukorrad, kus on vaja mõelda lahendus väiksemasse ruumi. Selliseid funktsionaalseid ja nutikaid mööbliesemeid õnneks jagub ja üks populaarsemaid on meie hinnangul väike diivanvoodi. Seda, miks peaksid kaaluma selle soetamist, saad lugeda juba alljärgnevalt.

vaata kõiki