Artiklid ja uudised

Lastesõbraliku ja mängulise aia sisustamine

Aed annab palju võimalusi, nii värske toidu kasvatamiseks, niisama ajaveetmiseks kui ka mängimiseks, viimane on eriti oluline, kui sinu peres kasvavad lapsed. Kuidas aga luua selline aed, mis on lõbus laste jaoks ning ehk pakub ka sinule endale piisavalt avastamisrõõmu? Üheskoos Kaup24 ja Hansaposti laia tootevalikuga saad luua sellise aia, mida oled juba pikalt unistanud. Hakkame pihta!


Laste atraktsioonid, mis toovad naeru näole
Aias võiks olla piisavalt võimalusi, mis lastele tegevust ja rõõmu pakuvad. Üheks väga heaks tooteks on batuut, sest seda saavad kasutada nii lapsed, aga ka täiskasvanud. Batuut on suurepärane koht, kus lapsed saavad hüpata, mängida või niisama lamada, vaadates, kuidas liiguvad pilved või milline on öine tähistaevas. Ja seda kõike sama saad ka sina koos lastega teha. Lisaks kõigele on batuut väga hea treenimise viis, sest hüppamine asendab ühte tõhusat kardiotrenni! Leia enda aeda sobiv batuut, mis on piisava suurusega, et sinu lapsed saaksid sellel hüpata ja aega veeta. Pööra tähelepanu batuudi ohutusnõuetele ja turvalisele paigaldamisele kui ka kasutusele, et tagada, et sinu lapsed ei saaks sellel mängides või hüpates viga. Kui turvalisuse peale on mõeldud, siis pakub batuut palju rõõmu ja tegevust kogu perele.

Lisaks batuudile on võib kaaluda ka laste mängumaja soetamist. Väike lastemaja on sobilik igasse aeda, kus soovid luua enda laste jaoks väikese pesa toimetamiseks ja mängimiseks. Luba neil ise see maja sisustada, seal mängida ja luua sellest koht, mis on päris nende oma. Soojadel suvepäevadel saavad lapsed sinna sisse seada magamiskohad, kus koos sõpradega maha pidada põnev pidžaamakas, vaadelda tähistaevast ning mängida oma lemmiklauamänge.

Populaarseks valikuks on ka koduaeda mõeldud mänguväljakud, mis sisaldavad tavaliselt kiiku, liumäge ja ronimisvõimalusi. Selline lahendus on suurepärane sellistesse aedadesse, mille lähedal ei ole avalikke mänguväljakuid, mida lapsed saavad kasutada. Või juhul, kui need on ka olemas, on need nii täis, et sinna on raske jaole saada. Igasuguste lastetoodete soetamisel pööra tähelepanu ohutusele ja sellele, kas tooted, mida oled välja valinud vastaksid ka ohutusnõuetele.

Aiamängud kogu perele
Lisaks atraktsioonidele, mille oleme sinu jaoks eelmises lõigus välja toonud, varu koju ka selliseid mänge, mida saab õues mängida. Aktiivsetele lastele meeldivad kindlasti erinevad pallimängud, osta selleks kas jalg- või korvpall, millega mängida. Viimase jaoks saad soetada ka korvi, mida mängimiseks kasutada. Samuti on heaks ajaveetmiseks sulgpalli mängimine, see sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele. Vali kriket, kui armastad midagi väljakutsuvat, aga samas rahulikus tempos mängu.
Neid mänge, mida aias üheskoos mängida, on palju. Leia endale ja laste vanusele ja hobidele vastavad mängud ning muuda aias veetmine toredaks ja lõbusaks.

Sisestatud: 29.01.2023

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Kui seinte värv ja tapeedimuster on peale pikka kaalumist lõpuks välja valitud ning mööbel ja lambid ostetud, pole kodu sisustamise tööd veel kaugeltki läbi. Et luua ideaalne interjöör, mis sobitub nii elanike ilumeelega kui ka uusimate moesuundadega, tuleb kindlasti läbi mõelda ka väikseimad detailid ja see, kuidas need omavahel sobituvad. Raske on ette kujutada hubast kodu ilma lillede, maalide või küünaldeta, kuid ka ilma pleedideta.

vaata kõiki