Artiklid ja uudised

Radis Furniture’ hästi peidetud juveel

Riiul STEP on kui uus disainikeel Radis Furniture riiulite kollektsioonis. Diagonaalsed nurgad on need pisidetailid, mis loovad värske lähenemise põhjamaisesse vormimängu. STEP vahelduvate kapiustega riiulid on nüüdsest saadaval nelja erineva laiusega ja mitmes kõrguses. Igal riiulivahel paiknevate kappide avanemise poole saab klient ise määrata. Riiulite kõrgus pakub piisavalt ruumi, et mahutada raamatud ja kaustad seega ideaalne kaaslane ka kontorisse ja kodukabinetti. Riiuli madalama osa sokkel on piisvas kõrguses, et sobituda interjööris pea kõikide põrandaliistudega. STEP kollektsioon on disainitud ja valmistatud Eestis käsitööna kasevineerist, õlivahatatud. Saadaval lisaks ka tammespooniga ja samuti on valikus Forescolori orgaaniline puitkiudplaat. Riiulil on vaikselt sulguvad uksehinged. Nagu näete- kõigele on mõeldud!

Lähemalt vaata SIIT

Iga Radis Furniture epoest tehtud mööbliostu puhul istutatakse koostöös Makeitneutral’iga puu.


Sisestatud: 06.03.2023

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

vaata kõiki