Artiklid ja uudised

Tere köök, tere söögituba!

Köök on paik, kus valmistad toitu ja see on ka koht, kus sa enamasti selle ka ära sööd. Samuti on köök pere kokkutulekuks oluline ruum, kodu süda- nagu öeldakse. Seega kui on soov kööki või söögituba hakata disainima, tuleks mõelda balanseerimisele, kuidas saavutada ideaalne kokkumäng ajatu funktsionaalsuse ja soovitud värvigamma või materjalikompositsiooni kooskõlaga.


Uus aasta on toonud kaasa paljugi uut köögi ja söögitubade sisustuse ja detailede osas, mida tasuks arvesse võtta nende ruumide sisustamisel. Näiteks on trendidest kadunud ebamugavad seinale kinnituvad ülemised kapid. Need on välja vahetanud praktilised kummutid.
Radis Furniture on loonud HUH seeria, mille kummut koosneb nii sahtlitest kui ka kappidest, mis mahutavad hulgaliselt vajalikku nii laua katmiseks kui ka toidu serveerimiseks. Asendamatu abimees söögituppa.
Kummut on tehtud kasevineerist ja õlivahatatud. Uksed Koskisen CPL vineeril. Saadaval 3 või 4 sahtliga. Kummuti sees uste taga muudetava kõrgusega vaheriiulid laiusega 45 cm.

Mõnusalt retrostiilis HUH kummutiga saab tutvuda lähemalt SIIT

Üha rohkem oleneb söögilauast meie söögitubades või köögis valitsev atmosfäär.
Hetk, mil laua ümber koguneb pere ja seltskond on päeva parim aeg. Kuid ruumi suurus on köögilaua valikul väga oluline aspekt.
Radis Furniture poolt loodud HUH kollektsiooni söögilaud, mis on valmistatud õlivahatatud kasevineerist, lauatasapinnad tammespooniga või kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril. Söögilauda saab tellida kahes mõõdus vastavalt soovidele. HUH seeria söögilaud sobib nii keskmise suurusega kööki kui avaramasse söögituppa.

Avara söögilaud HUHiga saab tutvuda lähemalt SIIT

Iga Radis Furniture’ e-poest tehtud ostu puhul istutatakse koostöös Makeitneuraliga uus puu.

Sisestatud: 23.03.2023

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kevadpuhastus koos Radisega

Kevadpuhastus koos Radisega

Kevad on ideaalne aeg suurpuhastuseks ja oma eluruumi värskendamiseks. Nüüd kui päike paistab üha rohkem on isegi natuke tolmu selle ereda valguse käes silma riivav. Kevadpuhastuse üks sageli tähelepanuta jäetud aspekt on oma vineermööbli eest hoolitsemine. Vineermööbel on trendikas, vastupidav ja eelarvesõbralik, kuid oma pikaealisuse tagamiseks vajab ka korralikku hooldust. Siin pakumegi välja ideid, kuidas sel kevadel oma vineermööblit puhastada ja selle eest hoolitseda. Nii et käärime käised üles ja asume tööle!

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

Tänavuse aasta messikalender on alanud! Alustame sooja vastuvõtu osaliseks saanud 2024. aasta Stockholmi mööblimessiga, mis tähistas sellel korral eelkõige kogukonna vaimule juhindumist, kuid ka skaleerumisvõimekusele nii disainis kui tootmises. Lisaks kõigele olid esindatud kaasaegsed tipptasemel installatsioonid. 6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see ongi kokkuvõttes juhtiv Skandinaavia sisustussündmus! Radis Furniture esitles oma uusimaid tooteid – uut ustega GRID riiulit, kodukontori lahendust CRANE'i ja lisaks teisi Eesti disaini uuenduslikke lahendusi. Radise stendi askoht C11:16.

Aasta 2024 - kõik soovivad hingata värskust!

Aasta 2024 - kõik soovivad hingata värskust!

Uus aasta toob jõuliselt disaini beeži ja elevendiluuvalget tooni, kuid seda koos tugeva kontrastiga. Siit edasi on ka lihtne arvata, miks Radis Furniture pakub CRANE riiulit nüüd ka valgete metalljalgadega.

2024. aasta toob rohkelt kontrasti, kokkukuuluvust loodusega ja jätkusuutliku mõtlemise praktikaid ning selgelt tuntavat karakterit. Need mõtted kajastuvad enim selle aasta tegemistes. Loodus tähendab palju ökoloogilisi materjale, looduslikke värvigammasid, väliskeskkonna sissetoomist taimede näol ja jätkusuutlikuse tsementeerimist kõige laiemal viisil sisekujunduses. Rohelus pole enam lihtsalt trend - see on elustiil! Öko-teadlikkus astub üha kesksemasse disainipositsiooni, üha enam suurendatakse looduse ligipääsu siseruumi, isegi kardinad on justkui takistus, mis tuleks eemaldada ja saata ajaloo prügikasti, et lasta sisse naturaalne valgus.

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Pilkupüüdev GRID on nüüd kasvanud palju suuremaks. Endiselt kasutatav nii ruumijagajana või raamaturiiulina hubasuse lisamiseks, vinüülplaatide või kõigi vajalike dokumentide hoidmiseks seda nii kodus kui kontoris. Saadaval nüüdsest neljas suuruses - kuni 8×8 riiulivalemiga ja lisaks veel ka eritli praktiline versioon ustega. GRID on valmistatud keskkonnasõbralikust Koskisen HPL lamineeritud vineerist, tammespooniga vineerist või Forescolorist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Riiulil on sokkel, et sobituda erinevate põrandaliistudega. GRID on disainitud Raul Abneri poolt.

vaata kõiki