Artiklid ja uudised

Kastepiisast inspireeritud vannitoakollektsioon

Keskkond mõjutab üha enam disaini, selgus eelmisel nädalal Saksamaal toimunud maailma juhtival küte-õhk-vesi teemalisel messil ISH 2023. Üha õhemate servadega keraamika tähendab vähem materjali, väiksemat transpordikulu ja väiksemat süsinikujalajälge. Seda põhimõtet järgib ka Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsioon Antao, mis mängib täiuslikult ebatäiusliku kastepiisa kujuga. Eriliseks teeb kollektsiooni see, et nii nagu looduses ei ole olemas kahte ühesugust kastepiiska, on ka sarja iga valamu suuruse jaoks välja töötatud eraldi kuju.


Kollektsiooni loomisel said disainistuudio kaschkasch disainerid inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid. Kastepiisa kuju on kõige selgemini äratuntav kerge asümmeetriaga pinnapealsetes valamutes, mis on saadaval kolmes erinevas suuruses. Lisaks sellele, et orgaaniline asümmeetria annab esemetele iseloomuliku disaini, annab see ka funktsionaalsed eelised. Valamu juurde sobib ideaalselt kastepiisa pehmete kontuuridega segisti, mis on saadaval kroomi, matt musta ja harjatud nikli viimistlusega.


Kollektsiooni mööbli valmistamisel on kasutatud naturaalseid materjale ja harmoonilist värvivalikut. „Hommikused rituaalid vannitoas võiks olla kui jalutuskäik metsa, mis annab rahu ja tasakaalu tunde kogu päevaks,“ usuvad kollektsiooni loonud disainerid Sebastian Schneider ja Florian Kallus. Lisaks mahedatele trendivärvides pindadele on Antao mööblivalikus ka ehtne puit mesitamm ja soe pähklipuu ning elegantne Botticino marmorist looduslik kivitasapind. Kappide sahtlites on LED-valgustus, et kõik vajalik kergesti nähtav oleks.


Vannituppa sobiva rahuliku meeleolu loob atmosfäärilise taustavalgustusega peegel, mille valgustugevust ja -värvust saab reguleerida puutetundliku anduriga ja mis on saadaval kolme erineva orgaanilise kujuga.

Ka vann peegeldab kollektsiooni teemat ja kastetilga peen asümmeetria muudab vanni pilkupüüdvaks. Vann on valmistatud 60% kvartsisisaldusega Quaryl®-st, mis tundub nahale meeldiv ja hoiab vee kaua kuumana.
Antao õhukeste seintega eraldiseisev vann on saadaval ühevärvilistes toonides: Alpin White, Stone White, Grey ja uue värvina Morning Green. Kahevärvilisena saab vanni soetada ka valge sisemuse ja värvilise paneeliga valides sobiva tooni 200 erineva värvitooni seast. Eriti lõõgastava elamuse pakub SilentFlow tehnoloogia, mille abil vann täitub veega vanni põhjas oleva klapi kaudu vaikselt ja rahustavalt.

Rohkem infot: villeroy-boch.eu/antaoSisestatud: 23.03.2023

Villeroy & Boch/ Gustavsberg

Tel:
646 0312
Aadress:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

„Eesti inimesed on hakanud säästlikumalt käituma ja paljud rahakotti säästvad tarbimisotsused säästavad ka loodust,“ tõdes Villeroy & Boch Gustavsberg Eesti projektijuht Erki Orav. Kui 15 aastat tagasi ei kütnud A-energiaklassi segisti üldse kirgi, siis täna on see tõusnud Eestis nr 1 tähtsusega valikuks, tõi ta näiteks. Samuti on näha inimeste soovi vett säästa. „Vannitoas kulub 70% kogu kodu veetarbimisest ja sellest omakorda umbes 30% loputatakse sõna otseses mõttes otse alla, sest inimene käib keskmiselt 5 korda päevas tualetis,“ rääkis Orav.

2022. aasta vannitoatrendid: tee vannitoast oma kodu lemmikpaik!

2022. aasta vannitoatrendid: tee vannitoast oma kodu lemmikpaik!

Vannituba on igas kodus kindlasti üks olulisemaid ruume. Just siin valmistume eesootavaks päevaks,
võtame kiire elutempo juures aja maha ning veedame väärtuslikud hetked kas üksi või koos mõne
pereliikmega. Mis võiks olla veel parem põhjus, et muuta vannituba üheks väga eriliseks paigaks?
Sinu kodu lemmikkohaks, kus aeg lihtsalt peatub? Ja teha seda viisil, mis peab ajaproovile vastu.
Kuidas seda aga saavutada? Kvaliteetsete materjalide, nutikate funktsioonide ja ajatult kauni
disainiga.

Valgus ja vari: Pantone kuulutas halli ja kollase 2021. aasta värvideks

Valgus ja vari: Pantone kuulutas halli ja kollase 2021. aasta värvideks

Tegemist oli tasavägise võistlusega, millel ei olnud selget võitjat – Pantone Color Institute kroonis
2021. aasta värvideks halli (Ultimate Grey) ja kollase (Illuminating). Selline ambivalentsus oli
kahtlemata sihilik: väljendab ergas kollane ju uut algust, enesekindlust ja rõõmu, Ultimate Grey aga
rõhub ratsionaalsemale suhtumisele. Siit järeldus: valgus ja vari on tihtipeale omavahel sedavõrd
tihedalt seotud, et suisa sõltuvad teineteisest.

vaata kõiki