Artiklid ja uudised

Home&You-st toatäis kevadist inspiratsiooni

Kevadised päikesekiired muudavad toa valgemaks ja rõõmsamaks. Õues juba rohetab ja lillepeenrad rõõmustavad rõõmsate värvidega. See on ideaalne aeg, et valmistuda terassihooajaks. Home&You soovitab valida kaunid laudlinad, nõud, tekstiilid ja kaunistused.

Samuti ei saa unustada grillhooaega, mis kohekohe käes. Korraldage kordumatu aiapidu, mis jääb teie külalistele kauaks meelde. Meie valikust leiad põlled ja pajakindad, mis sobivad aiapeole.


Samuti on mõnus end kevadistel olemistel värkendada pokaali veini või jääveega. Pehmed istumispadjad ja pleedid käivad samuti mõnusa olemise juurde.
Tutvu Home&You valikuga SIIT


Sisestatud: 20.04.2023

Home&You Sisustuspoed

Tel:
603 4788
Aadress:
Suur-Sõjamäe 4, Ülemiste keskus, I korrus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Esimesed kevadmärgid juba näitavad end ja Home&You -sse saabub iganädalaselt uusi värskeid sisustustooteid.

Esimesed kevadmärgid juba näitavad end ja Home&You -sse saabub iganädalaselt uusi värskeid sisustustooteid.

Leidke sisemine rahu "Slow Ritualsi" kollektsiooniga, mis on inspireeritud väikestest igapäevastest rituaalidest. Rahulikud maatoonid ja looduslikud tekstuurid loovad atmosfääri, milles aeg möödub aeglasemalt. Slow Rituals ümbritseb teid soojade beežide, pruunide ja rohekate toonidega. Ruum, kus igal detailil viitab rahulikule elurütmile. Kevade hingust juhatavad Slow Rituals kollektsiooni suurepäraselt sisse #rawspring värviaktsendid. Tähistage uue hooaja saabumist rahuliku roheluse ja taimemotiividega.

vaata kõiki