Artiklid ja uudised

NOBLE seeria kirgas kevad on käeulatuses

Kevadiselt värske on meie uus kontseptsioon, mis on muhedalt valgusküllane. Radis Furniture aitab uue NOBLE seeria kummutiga tuua rohkem valgust ja läbipaistvust interjööri. Uus klaasustega kahepoolne NOBLE kummut on materjalivalikult mitmekülgne ent samas tasakaalukas, sobilik valik nii elutoas, kontoris kui ka esikus. Kirgaste klaaside taga on piisavalt ruumikust, pakkudes suurepärast võimalust oma asju hoiustada. Lisaks on Radis Furniture käsitöömööbli heaks tavaks mitte võtta enda alla liialt väärtuslikku põrandaruumi. Ükskõik, millist NOBLE kummutit eelistad, võid kindel olla, et NOBLE aitab sul oma asju kenasti hoiustada ja näeb stiilne välja.

Sarnaselt NOBLE sarja tooted on ka uus klaasist ustega kummut tehtud tammespooniga kasevineerist ning on muidugi Blum vaikselt sulguvate uksehingedega. Uuel kummutil on muudetava kõrgusega karastatud klaasist vaheriiulid. Põhjale kinnituvad metallist tugeva konstruktsiooniga jalad kõrgusega 17 cm. Aastal 2020 oli NOBLE seeria Eesti Disainiauhinna Bruno shortlistis.

Uue NOBLE seeria klaasustega kummutiga saad lähemalt SIIT


Sisestatud: 20.04.2023

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki