Artiklid ja uudised

Võtmeesemed, millega lisada tuppa hubasust

 Allikas: www.canva.com

Allikas: www.canva.com

Soovid luua hygge-likku hubasust? Pole probleemi, meie alljärgnevate soovitustega saad sisustada kodu, kus on mõnus olla nii pimedatel talvekuudel kui ka soojal suvel. Kõik selleks vajalikud sisustustooted, nii dekoratiivpadjad, pleedid, pildid ja küünlad, saad osta kodust lahkumata Kaup24 või Hansaposti tootevalikutest, mine ja heida pilk kohe peale!

Sisustuselemendid toovad tuppa hubasuse
Ega niisama ei räägita, et väikesed dekoratsioonid on sama olulised kui muu sisustus. Pole midagi uut, et paljud äsja sisustatud kodud tunduvad natukene külmad ja vähe hubased, sest sinna pole jõutud veel õigeid dekoratsioone lisada. Usu meid, et kohe kui lisad mõned dekoratiivpadjad, valgustid, pleedid, muutub tunne täiesti teiseks. Ja kui kodus on kamin, siis selles tule süütamise järel, muutub kogu ruumi ilme soojemaks ning õdusamaks. Kui kamin puudub, süüta põlema küünlad, aseta need ilusatele alustele, võta kätte meelepärane jook ja istu pehmele diivanile, mida kaunistavad kohevad dekoratiivpadjad.

Nagu sa juba oled aru saanud, on asi väikestes asjades. Hea uudis on see, et paljud nendest sisustustoodetest ei maksa palju, aga annavad see-eest väga suure panuse kodu mõnusaks muutmisel. Nii et pole muud kui leida dekoratiivpadjad ja muud kaunistused, et tuua tuppa tõeline hygge tunne.

Mida osta, et luua hubane elutuba?

Ammuta inspiratsiooni sellest nimekirjast ja vaata, mida saad lisada oma elutuppa, et sellest kujundada mõnus pesa kogu perele.

Pehmed tekstiilid. Igasugused tekstiilid alates dekoratiivpatjadest, pleedidest kuni kardinateni välja aitavad luua õdusust. Eelista pehmeid ja sooje toone, mis sobivad mööbli ja muu sisustusega kokku. Viimaseks, ära alahinda seda, kuidas asjad on paigutatud. Aseta pleed diivani äärele, pane nurkadesse mitmeid erinevaid patju ja aseta diivani alla pehme vaip.

Valgustid. Siinkohal ei pea me silmas vaid lampe, vaid ka teisi valgusallikaid nagu valguskette, tulukesi ja küünlaid. Vali kas üks neist või kõik. Valik on sinu. Õdusama tunde loovad sooja valgusega lambid, seega eelista eredale valgusele sooja valgust. Jõuludel tõmba mööda lage ülesse valguskett või kaunista sellega aknapealne.

Seinakaunistused. Fotod ja pildid kaunistavad tühjasid seinu. Nende abil saad lisada ruumi värve ja mustreid, et kõledana näivat ruumi soojemaks muuta. Riputa seintele enda maalitud pildid või osta oma mõned postrid, mis sulle meeldivad. Raami ka mõned fotod, mida saad lisada kappidele või seintele.

Taimed. Taimed panevad kodu elama. Ja mitte ainult, need mängivad olulist rolli ka õhuniiskuse reguleerimisel ning puhastavad õhku. Riputa lakke, aseta kappidele ning põrandale ja kaunista oma kodu erinevate lilledega. Arvestada taimede valimisel nende kasvutingimustega ja ära unusta neid kasta!

Kui kodu on sisustusdetailidega uuendatud, on jäänud vaid seda nautida. Sea end mõnusalt sisse, võta lemmikraamat või veeda aega koos oma kallimatega. Hygge ei peitu vaid asjades, vaid tundes ja inimestes!


Sisestatud: 05.07.2023

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Tänapäeva tehnoloogiamaailm üllatab meid jätkuvalt koduinnovatsioonidega, mis mitte ainult ei tee meie elu lihtsamaks, vaid võimaldavad meil ka teha kaasaegseid valikuid oma eluruumide kujundamisel. Siin on valgustuse uuendused, mis võimaldavad nautida esteetikat ja energiasäästuvõimalusi: traditsioonilised pirnid asendatakse LED-tuledega, nutikas ja seninägematu dekoratiivvalgustus. Räägime siis mõnedest kõige muljetavaldavamatest kaasaegsetest valgustuse uuendustest, mis viivad teie kodu atmosfääri kindlasti uuele tasemele.

Tähelepandamatult tähtsad: dušisegisti ja valgustus ja enamgi

Tähelepandamatult tähtsad: dušisegisti ja valgustus ja enamgi

Kindlasti oled kogenud olukorda, kus alles reaalse kasutamise käigus selgub, et oleks pidanud ühele või teisele asjale juba varem tähelepanu pöörama. Eriti levinud on see remondi- ja sisustusmaailmas, kus dušikabiin võinuks olla suurem, dušisegisti rohkemate funktsioonidega või midagi kolmandat. Üksjagu aega kulutatakse sobivate plaatide-värvide valimiseks, mis on ühelt poolt loogiline – need hüppavad kohe silma, kui uksest sisse astuda. Mis on aga see, mis nende kõrval varju jääb?

Viimased sisekujundustrendid

Viimased sisekujundustrendid

Trend, kui seda defineerida moe mõistes, viitab stiilidele, värvidele, materjalidele ja
vormidele, mis on antud hooajal populaarsed ja millel võib olla turul püsiv mõju.
Sisekujundustrendid sarnanevad moega, sest mõlemad on inspireeritud kultuurist ja
päevakajalistest sündmustest. Viimaste trendide väljaselgitamine ja kindlaks tegemine,
millised stiilid, materjalid ja värvid on järgmisel hooajal tarbijate jaoks kõige atraktiivsemad,
on disainerite ja arhitektide jaoks tõeline väljakutse, mis nõuab palju üksikasjalikku
uurimistööd ja vaatlust. Käesolevas artiklis heidame pilgu sellele, mis hetkel
interjööritrendide tipus domineerib.

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Päevad muutuvad lühemaks, ilm külmemaks ning üsna varsti ongi käes kütteperiood. Soojas toas on mõnusalt hubane olla, ent paljude jaoks on peaaegu talumatu talvise ajaga kaasnev siseruumide madalam õhuniiskus. Vana lahendus oli radiaatoritele märgade käterätikute asetamine, et õhuniiskust parandada. See pole aga kuigi efektiivne ja elektriradiaatorite puhul on ohutuse tõttu suisa keelatud. Palju targem otsus on teha see investeering ja soetada Hansaposti e-poest paari klikiga parim õhuniisutaja.

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Kvaliteetse õhuniisutaja magamistuppa soetamine võib parandada sinu tervist ja heaolu, vähendades sagedaste unehäirete, nagu uneapnoe ja norskamine, sümptomeid. See kõrvaldab ka sellised ebamugavused nagu ninakinnisus ja kurgu ärritus ning aitab leevendada külmetuse sümptomeid. Samuti on tõendeid selle kohta, et õhuniisutid võivad aidata vähendada õhus levivate viiruste hulka. Õhuniisuti magamistuppa ostmine toob seega mitmeid eeliseid, millest allpool juba täpsemalt.

vaata kõiki